Низькі ціни за монтаж електричних точок у Львові

Монтаж електричних точок у Львові. Розподільні коробки, вимикачі і розетки прийнято називати електричними точками, які є елементами електричного кола. Залежно від типу проводки, яка може бути відкритою і закритою визначається спосіб проведення монтажу.

Сьогодні виконати установку електричної точки особливих труднощів не представляє, як правило, виконується ця робота одночасно з прокладанням кабелю. Розглянемо основні особливості виконання установки вимикачів і розеток в приватному будинку.

Монтаж розеток: особливості та нюанси

Низькі ціни за монтаж електричних точок у ЛьвовіПриступати до роботи слід тільки після виконання відповідних розміток. Точка ставиться прямо на стіні і є центром майбутньої розетки. Висота розетки визначається виходячи з типу приміщення, але як правило, вона не може бути нижче ніж 30 см до поверхні підлоги. Якщо Ви встановлюєте силову розетку, то її центр повинен знаходитися від найближчих газових труб і будь-яких електроприладів на відстані 0,5 метра. Розетка, що встановлюється на кухні повинна знаходитися від підлоги на висоті приблизно в метр. При визначенні висоти розетки рекомендується, щоб всі вони були встановлені в одному приміщенні на одній висоті, це буде не тільки зручно, але й практично. Коли з висотою установки розеток буде визначено, можна приступати до виконання контурів, що зручно зробити, використовуючи підрозетник, який прикладається до поверхні стіни в потрібному місці і обводиться олівцем.

Тепер за допомогою перфоратора, на який встановлюється коронка, по накресленому контуру акуратно виконується отвір. Все що тепер залишиться зробити це за допомогою зубила і молотка вибити камінь з виконаного отвору. Бічні стінки отвори будуть ідеально рівними, а ось на поверхні дна можуть бути виступи, які перешкодять вільно розміститися підрозетникам, їх необхідно видалити.

Отвір готовий, можна приступати до установки підрозетника. Закріпити коробку можна за допомогою штукатурки або будівельного гіпсу. Приготовану суміш шпателем наносять в поглиблення, виконане в стіні, після чого в отвір що є на підрозетнику заводиться електричний кабель і тільки після цього він вставляється в отвір стіни. Після установки кілька хвилин він утримується, після чого слід видалити надлишки суміші. Приступати до монтажу розетки можна тільки після того, як суміш повністю висохне, якщо використовується гіпс, то досить почекати 30 хвилин.

Підключення починається з очищення дроту, який був заведений в коробку, ще на стадії установки підрозетника в стіну. З кінців жил видаляється приблизно 2 см ізоляції. У тому випадку, якщо кабель багатожильний, то звільнена від ізоляції ділянка скручується в джгут.

монтаж електричних точок у ЛьвовіНа звичайній колодці розетки є тільки два контакти якщо вона із заземленням, то три. Нульовий і фазовий провід приєднується до двох контактів, до третього підключається дріт заземлення. Важливо відзначити, що контакти повинні знаходитися строго внизу. Затискачі на контактах можуть бути пружинні або гвинтові. Останні відрізняються простотою і зручністю, яке забезпечується при монтажі. Після підключення провід , що виступає за гніздо контакту, акуратно обрізається кусачками. Спосіб кріплення колодки розетки в підрозетники:

  • За допомогою шурупів. По краях підрозетника і колодки є отвори, які за умови правильного монтажу обов’язково збігаються, в них угвинчується шуруп і стягує корпус підрозетника з поверхнею колодки, в результаті чого забезпечується надійне з’єднання.
  • За допомогою лапок. Перевага цього монтажу простота і зручність, все що потрібно зробити це вставити колодку в подрозетник і затягнути гвинти, що утримують лапки. У момент затягування лапки розходяться і врізаються в стінку підрозетника, що забезпечує надійну фіксацію колодки всередині підрозетника. На цьому установка розетки може вважатися виконаною, залишилося тільки прикріпити до колодки декоративну панель, після чого її можна починати експлуатувати.

Монтаж вимикачів в точності схожий на установку розеток, єдина відмінність, яку важливо враховувати при проведенні робіт, це розташування клавіш наявних в конструкції колодки. Важливо щоб після установки в момент включення притискалася верхня і ні в якому разі не нижня. Важливо відзначити, що в конструкції вимикача не передбачено третій контакт, до якого може підключатися дріт заземлення.

Низькі ціни за монтаж електричних точок у Львові