Помірні ціни на монтаж душової кабіни у Львові

Монтаж душової кабіни своїми руками починається з монтажу подіуму, на який і буде згодом встановлюватися піддон душової кабіни.

Подіум потрібен для того, щоб злив води з піддона був вище каналізаційних труб. В цьому випадку вода буде швидко йти в каналізацію.

Подіум можна викласти з цегли і обробити кахельною плиткою.

Після готовності подіуму приступаємо до безпосередньої установки піддону. З інструментів Вам знадобиться рівень, шестигранний ключ, викрутки (звичайна і хрестова) і розвідний гайковий ключ.

Інструкція по монтажу душової кабіни

Увага:

монтаж душової кабіни у ЛьвовіУ цій статті ми розглянемо установку кабіни з усіма скляними стійками (стінками). Але є кабіни, в яких є тільки дві скляні стінки, а іншими виступають кутові стіни ванної кімнати.

Крок 1.

Самостійна установка душової кабіни починається з установки регульованих ніжок в нижній частині піддона. Встановіть і затягніть їх.

Крок 2.

Встановіть злив, тобто прикрутіть його до піддону і поставте піддон на подіум в горизонтальне положення.

Шаг3.

Рівнем перевірте правильність установки піддону і якщо є якісь відхилення (перекоси) відрегулюйте висоту ніжок піддону за допомогою регулювального ключа і якщо все нормально, тобто рівно, то зафіксуйте гвинти ніжок.

Крок 4.

Наступний крок це установка душової стійки. Візьміть стійку і вставте нижні гвинти стійки в отвори піддону. Потім зафіксуйте гвинти стійки за допомогою нарізного фіксатора (знизу).

Крок 5.

Встановіть скляні стійки (стінки) душової кабіни з двох сторін душової стійки. Для цього з кожного боку душової стійки є відповідні пази, а також в самому піддоні є такі пази. Ось саме в них і потрібно вставити скляні стійки.

Крок 6.

Закрутіть кріпильний болт на кут профілю, і потім цей профіль вставте в піддон (болтом в отвір на піддоні) так, щоб скляні стійки увійшли в поздовжній паз профілю. Цим профілем ми закріпимо скляні стійки. З іншого боку повторіть монтаж профілю з фіксацією скляної стійки. Під піддоном зафіксуйте болт профілю.

Крок 7.

Одягніть наверх кожної скляної стійки (стінки) горизонтальний профіль, закріплюючи стінку зверху. Повторіть цю процедуру і з двома іншими скляними стійками (всього їх 4).

Таким чином, перші дві скляні стійки (стінки) виходять зафіксованими зверху і збоку профілем, а знизу і з іншого боку, вставленими в пази піддону і пази душової стійки. А інші дві вже вставляються в пази розташовані з інших сторін вертикальних профілів.

Крок 8.

встаовлення душової кабіни у ЛьвовіВстановіть верхній профіль для передніх стінок і розсувних дверей. Він одягається зверху за допомогою пазів на дві інші скляні стійки (стінки).

Крок 9.

Встановіть верхній душ і вставте його зверху в душову стійку. Потім вручну приєднайте і закріпіть шланг на душовій панелі. Додайте кришку на виході сифона. Підключіть верхній душ до змішувача за допомогою пластикового шланга.

Крок 10.

Установка двері. Візьміть скляні двері і вставте їй в відповідне місце. Двері повинні переміщатися по верхньому профілю за допомогою спеціальних коліщаток, які кріпляться до їх верхніх частин.

Потім встановіть довгі силіконові прокладки у відповідні місця і зафіксуйте їх по всій висоті скла (по всій кромці дверей).

Прикріпіть ручку до скляних дверей.

Крок 11.

Переконайтеся, що ковзаючі двері справно працюють. Якщо є якісь складнощі, то відрегулюйте коліщатка.

Якщо все нормально, то прикріпіть до коліщатка захисні накладки навколо гвинта. Останнім кроком буде кріплення фронтальної декоративної панелі до нижньої частини душового піддону. Це робиться за допомогою пазів в панелі і піддону.

Ремонт квартир під ключ у

Львові

Після завершення робіт по збірці кабіни промажте безбарвним герметиком стик піддону зі стіною.

Ось таким чином робиться установка душових кабін своїми руками.

Помірні ціни на монтаж душової кабіни у Львові