Монтаж чугунної ванни || Найнижчі ціни у Львові

Монтаж чугунної ванни у Львові. Власне монтаж обладнання починається з проведення необхідних підготовчих робіт. В їх число входять обов’язкові заміри, від точності яких залежить правильний вибір пристрою і його якісний монтаж. Також потрібно визначити місце для установки, яке має бути максимально зручним. Після цього проводиться демонтаж обладнання, що відслужило своє.

Встановлення чугунної ванни у Львові

Роботи проводяться в кілька етапів: Знімаємо злив. Пластикова  конструкція розламується, чавунна випилюється. Вибиваємо ніжки. Кладемо ванну на бік і прибираємо всі кріплення. Очищаємо і насухо витираємо каналізаційний розтруб. Вставляємо гофру і змащуємо все стики спеціальним силіконовим герметиком. У разі якщо конструкція стоятиме на новому місці, слід придбати необхідну кількість труб і шлангів. Установка ванни повинна проводитися на вирівняну поверхню. Це може бути бетонна стяжка, якщо передбачається монтаж декоративного екрану, або плитка для підлоги. Фахівці рекомендують не знімати з обладнання захисні матеріали до повного закінчення всіх монтажних робіт, інакше його глянсова поверхня може бути пошкоджена.

Чавун, з якого відливається ванна, відрізняється великою вагою, відповідно, і виріб виходить дуже важким. Поодинці з його установкою впоратися не вдасться. Найчастіше монтаж здійснюють вдвох. Ванну слід заносити в кімнату в строго вертикальному положенні. Потім вона перевертається на бік і укладається на підлогу так, щоб дно її було звернено до стіни, поруч з якою вона буде стояти, а вихідний отвір знаходилося в стороні каналізаційного зливу.

Монтаж чугунної ванни || Найнижчі ціни у ЛьвовіПочинаємо установку з монтажу опор. На кожну з деталей ставимо регулювальний гвинт, потім за допомогою стяжних болтів фіксуємо дві опори, які зручно закріпити на верхній частині конструкції, що лежить. Розгортаємо обладнання і встановлюємо відсутні елементи. Особливу увагу на цьому етапі потрібно звернути на висоту розташування системи каналізації. В інструкції, що пояснює як встановити ванну, рекомендується дотримуватися наступних параметрів. Висота розташування каналізаційного трубопроводу не повинна перевищувати 50-100 мм щодо рівня підлоги, а злив повинен бути піднятий вище каналізації приблизно на 20-30 мм. Якщо ці розміри не витримуються, необхідно використовувати підкладки під опори, які забезпечать необхідний перепад висоти. Для виготовлення елементів підбирається міцний, не всмоктуючий вологу матеріал. При його виборі слід враховувати, що вага ванни, води, яка наповнює її, і людини, що знаходиться всередині, буде досить великою. Після установки підкладок потрібно вирівняти пристрій. Для цього використовуємо регулювальні гвинти і звичайний будівельний рівень. Конструкція вирівнюється до практично ідеального горизонтального положення, без найменших ухилів.

Монтаж чугунної ванни у ЛьвовіНіжки ванн, встановлюваних на слизьку гладку поверхню, рекомендується додатково закріплювати полімерним водостійким клеєм або ж спеціальними заглушками. Наступний етап — підключення обладнання до систем водопостачання і водовідведення. Воно проводиться в повній відповідності з інструкціями виробника. Всі місця стиків, щілин, які можливо утворилися, і зазорів надійно ізолюються за допомогою спеціального водостійкого герметика. На завершення встановлюємо змішувач і душовий шланг.

Монтаж чугунної ванни || Найнижчі ціни у Львові