Монтаж акрилової ванни || Ціни у Львові

Якщо вас зацікавив відповідь на питання, яку вибрати ванну і як її встановити, отже, ви затіяли ремонт у ванній кімнаті. Не будемо розповідати про те, яких видів вони бувають, а відразу зупинимо свою увагу на акрилових ваннах. Познайомимося з тим, які є плюси у цього аксесуара і як вибрати якісну ванну. А любителям все робити самим, буде цікаво дізнатися, як виконується установка акрилової ванни своїми руками. Розглянемо все по порядку.

Монтаж акрилової ванни у Львові

Ті, хто піднімав чавунні ванни, по-справжньому оцінять, що означає ванна з акрилу. Одне з значущих відмінностей – це вага ванни. Найчастіше він не перевищує 25 кілограм. Враховуючи це, можна відразу зрозуміти, що її встановлення не вимагатиме великих фізичних сил. Крім цього, модель ванни, зроблена з акрилу, більш довговічна і надійна, ніж чавунна.

Акрилові ванни мають високу теплоізоляцію, а це означає, що вода, яку в неї набрали, буде довше залишатися гарячою. Акрилове покриття не дає можливості мікробам і забрудненням осідати на її поверхні. Та й мити таку ванну набагато легше, ніж ту, що зроблена з чавуну.

Монтаж акрилової ванни || Ціни у ЛьвовіНезважаючи на те, що на поверхні ванни можуть швидко з’явитися подряпини, вони легко усуваються за допомогою полірування. На відміну від стандартних чавунних прямокутних конструкцій, ванни з акрилу мають широке розмаїття форм.

Вибравши для себе ванну та доставивши її додому, ми підійшли до наступного важливого питання: поставити її самому або викликати додому майстра? Зупинимо свою увагу на установці своїми руками.

Для початку необхідно визначитися з тим, на що ви будете встановлювати ванну. Є три варіанти – на ніжки, на цеглини або комбінована установка. Самими надійними способами вважаються другий і третій.

Виробником передбачається установка ванни на ніжки або раму. Ці деталі йдуть в комплекті з цим аксесуаром. Необхідно ніжки прикрутити до днища конструкції. На борт ванни ставиться рівень, який допомагає виставити її рівно. Не потрібно робити ухил ванни у бік зливу, так як він у них вже передбачений.

Встановлення акрилової ванни у Львові

Як тільки вона була рівно виставлена, треба по всьому периметру ванни, де її борти примикають до стіни, зробити позначку олівцем або маркером. Потім, відсунувши ванну і відступивши від межі маркера вниз, на висоту борту, прикріпити до стіни спеціальні гачки. Вони використовуються для того, щоб борт ванни не відходив від стінки і не прогинався.

Другий варіант – установка ванни на цеглу. Цей спосіб вважається більш надійним, ніж попередній. Необхідно з цегли побудувати основу. Але її потрібно робити з таким розрахунком, щоб потім вона не заважала сифону і не перекривало доступу до нього. Після того, як були зроблені всі виміри, приступаємо до будівництва перегородки. У тих місцях, де краї ванни примикають до стіни, можна скористатися такими ж гачками, про які говорилося в попередньому способі установки ванни.

Більш складний варіант установки ванни на цеглу – це зробити  під нею нішу. Зробивши всі необхідні виміри, викладаємо під днищем ванни ложі. Як тільки розчин, який використовувався для скріплення цегли, застиг, встановлюємо ванну на місце. Щоб ця конструкція не хиталася стики між ванною і основою закладаються монтажною піною. Тільки попередньо необхідно перевірити положення ванни рівнем. Для того щоб піна під своїм тиском не зрушила ванну, в неї необхідно набрати воду. Тоді вона пригорне її своєю вагою.

Самий надійний варіант – це комбінувати цеглу та ніжки. При такій установці необхідно чітко виконати послідовність — виставити ванну на ніжки, як це описувалося вище. Потім повторити все те, про що говорилося в попередньому абзаці.

Заключна обробка ванни у Львові

Встановлення акрилової ванни || Ціни у ЛьвовіПісля цього ставимо ванну на місце і закриваємо простір, що знаходиться під нею. Для цього можна використати спеціальний екран, який приховає дно конструкції, а також залишить доступ до сифону.

Хтось підходить до цього більш творчо. По внутрішньому периметру ванни збирається дерев’яний або профільний каркас, до якого саморізами прикручується гіпсокартон. Прикручувати його потрібно так, щоб капелюшки саморезов не випирали з гіпсокартону. Інакше це надалі буде заважати.

Переконайтеся в тому, що край кахельної плитки йде врівень з бортом ванни. Краще використовувати вологостійкий матеріал. Такий гіпсокартон завжди зеленого кольору. Коли будете збирати каркас, зробіть розмітку. Потім його можна обкласти кахельною плиткою або мозаїкою. Не забудьте залишити місце для дверцят. Зазвичай простір під каркасом багато господинь використовують як сховище для всяких речей. Тому розрахуйте дверцята так, щоб вони дозволила використовувати це місце для додаткових потреб. Але вони не повинні бути занадто масивними. Хтось садить такі двері на петлі. Інші ж використовують кілька магнітів. Ручку на дверцята можна підібрати за смаком.

Також важливо по всьому периметру стику ванни зі стіною проклеїти щілину спеціальну силіконову смугу. Вона буде герметизувати стик і не зіпсує зовнішній естетичний вигляд. Краще всього, якщо цей силікон буде білого кольору. Якщо щілина вийшла широка, то це говорить про те, що ванна була встановлена неправильно. Для того щоб це виправити, запіньте стик монтажною піною, а пізніше захистіть її силіконом.

Монтаж акрилової ванни || Ціни у Львові