Машинна штукатурка стелі та стін :: Ціни у Львові

Машинна штукатурка стін

Практично у всіх приміщеннях для виконання чистових робіт потрібна підготовка поверхні, а саме ці оздоблювальні роботи пов’язані з вирівнюванням поверхні. Одним з найважливіших елементів приміщення є стіни!

Штукатурка цегляних стін у Львові

Машинна штукатурка стелі у ЛьвовіСтіни виконані з цегли, найчастіше вимагають проведення штукатурних робіт, так як від них залежать всі подальші оздоблювальні роботи.

На таких стінах, найчастіше, як мінімум присутні нерівності у вигляді невеликих перепадів в кладці цегли від 0.5 см.-2 см., Буває, що стіна і зовсім завалена, таке може бути при порушенні техніки кладки. Штукатурка цегляних стін набагато спростить подальшу обробку і прибере всі нерівності.

Штукатурка бетонних стін Львів

Бетонні стіни рекомендується покривати шаром з гіпсового розчину, з багатьох причин, одні з найбільш значних це поліпшення мікроклімату в приміщенні і простота в подальшій роботі з поверхнею. Штукатурка бетонних стін так само приховає можливі нерівності і збільшить тепло і звуко ізоляцію.

Штукатурка стін з газобетону (піноблоків) у Львові

На таких стінах найрідше зустрічаються нерівності, але все ж вони можливі. Так як вони виходять невеликої товщини і відповідно з низькою тепло і звуко ізоляцією, виконується штукатурка стін з газобетону. Після виконання робіт стіни стають міцнішими і набувають багато позитивних якостей.

Машинна штукатурка стель у Львові

Відомо, що від якості ремонту / обробки стелі багато в чому залежить якість і цілісність всього інтер’єру. Найменші нерівності і шорсткості на стелі кидаються в очі в першу чергу. Високоякісні механізовані штукатурні роботи забезпечать бездоганну поверхню вашого стелі і допоможуть зробити ваш інтер’єр ідеальним!

Штукатурка та стін. Ціни у ЛьвовіДля автоматизації процесу штукатурення використовуються прогресивні технології та спеціальну техніку — німецькі штукатурні станції. Оздоблення стелі штукатуркою машинним способом дозволяє наносити найтонший шар (до 1,5 см) розчину рівномірно і швидко. Після висихання його залишається лише злегка затерти (цементна штукатурка) або поглянцювати (гіпсова штукатурка), і бездоганно рівна поверхня — отримана!

Перед початком штукатурних робіт поверхня грунтується і виставляються маяки, виставлення маяків робиться з урахуванням вертикалі і горизонталі за допомогою лазерного рівня.

Коли грунтовка і установка маяків на стелю виконані виробляються механізовані штукатурні роботи. Після нанесення шару штукатурки на стелю поверхню підрізають і глянцюють, за рахунок чого вона виходить ідеально рівною і гладкою.

Всі кути виводяться ідеально рівно, що значно спрощує подальші оздоблювальні роботи.

Матеріали і технологія машинної штукатурки стель

Швидка і акуратна машинна обробка стелі штукатуркою дозволяє отримати найнадійніший і економний результат як з практичної, так і з естетичної точки зору. Стелі виходять ідеально рівними, монолітними, без пустот і тріщин.

Як правило, в роботі використовуються гіпсові суміші. Приміром, штукатурні роботи гіпсової сумішшю KNAUF M75, за нашими спостереженнями, є для якісної штукатурки оптимальним варіантів. Природний зовнішній вигляд, повна екологічна безпека, природне регулювання мікроклімату, довговічність — це лише неповний перелік переваг німецької штукатурної суміші!

Механізовані штукатурні роботи  гарантують відмінну підготовку стельових поверхонь до оздоблювальних робіт будь-якого характеру — фарбування, кріпленню несучих профілів, підвісних, натяжних стель та інше.

Оздоблення стелі штукатуркою виконується виключно в комплексі з обробкою стін!

Машинна штукатурка стелі та стін :: Ціни у Львові