Купити модульний будинок

Купити модульний будинок у Львові дуже легко — зателефонувати нам в  remontudomi.lviv.ua і вже через 2-3 місяці ви ввійдете в готовий будинок!

Модульні будинки дозволяють отримати функціональний будинок без тривалих очікувань і за розумною ціною. Замовнику потрібно лише узгодити проект, вибрати дизайн і інженерну «начинку» свого майбутнього житла.

Купити модульний будинок

Модульні будинки: історична довідка

Модульні будинки почали будувати з другої половини ХХ століття і продовжують зводити до цього дня. Особливо дану технологію люблять в країнах з суворим кліматом: в Канаді, Швеції, Норвегії, Фінляндії, Росії на Алясці, а також, в Україні.

Багато хто мріє жити або відпочивати за містом, що цілком розумно і зрозуміло. І модульні будинки в цьому сенсі представляють собою сучасну альтернативу цегельним, газобетонним, брусовим, каркасним будівелям, які надійні, функціональні, підходять для постійного проживання і добре адаптуються до побажань власника. Тому їх гідно оцінила вся Європа.

Купити модульний будинок

Проект двоповерхового модульного будинку в Фінляндії

На замітку!

Якщо хочете отримати комфортний заміський будинок без тривалих очікувань і незапланованих переплат, то краще віддати перевагу модульному будівництву, при якому забезпечується швидкість збірки і різноманітність конструктивно-планувальних рішень.

Чому саме модульні будинки?

У Україні поняття «модульні будинки» з’явилося в кінці ХХ століття на тлі змінених вимог до теплової енергоефективності будівель, які відбулися під впливом світової енергетичної кризи.

Тепер нові будівлі зобов’язані були в кілька разів знизити втрати тепла в холодний сезон за рахунок огороджувальних конструкцій. При тому, що темпи будівництва повинні були зберігатися досить високі. Саме в цей період в досить великих кількостях стали використовувати заводські вузли будинків високого ступеня готовності.

Модульні будинки досить часто зустрічаються на територіях і котеджних селищ, і заміських земельних ділянок.

За своїми габаритами модульні будинки відрізняються один від одного: це можуть бути елітні котеджі з досить значною житловою площею, зведення яких здійснювалося відповідно до ультрасучасного і оригінального дизайну. Або невеликих розмірів скромні дачні модульні будинки.

Купити модульний будинок

Заміський будинок з модулів

І все ж модульне будівництво в нашій країні не таке вже й нове. За часів Радянського Союзу, особливо після Великої Вітчизняної війни, модульні будинки з’являлися в величезних масштабах. Саме тоді в життя людей увійшло поняття «фінський будиночок», значення якого мало на увазі включення повного комплекту всіх дерев’яних частин модульного будинку, підготовленого до будівництва, то є:

 • двухрамні віконні коробки, після встановлення яких здійснювався процес скління;
 • готові коробки міжкімнатних дверей;
 • кімнатні балки перекриттів в повному наборі, які різалися відповідно до проекту будиночка по довжині;
 • підлоговий настил, що складається з набору лаг і дощок;
 • кроквяний настил, що складається з набору балок мауерлату, брусів, крокв з розкосами, коника, брусків і обрешітки і так далі.

По суті, сучасні модульні будинки будуються за тими ж канонами, але вже з використанням новітніх технологій.

Модульні будинки під ключ

Будівництво будинків під ключ по модульними технологіями стрімко набирає обертів і успішно розвивається, стаючи все більш популярним. Модульні будинки для постійного (цілорічного) проживання вже не рідкість — їх все частіше можна побачити в різних регіонах України

Модульні будинки будуються із застосуванням різної кількості стандартних модулів, в результаті складання яких виходить житло бажаної конфігурації.

З упевненістю можна сказати, що так звані, «фінські будиночки» дозволяють в досить стислі терміни спорудити як невеликий будинок по готовому проекту, так і значно більший проект, застосовуючи при цьому виключно готові елементи.

Купити модульний будинок

Малогабаритний модульний будинок

Заводське виготовлення елементів модульного будинку

Будівництво модульних будинків стало свого роду поштовхом для розвитку ідеї про виготовлення на заводі максимально можливої ​​кількості готових елементів. В цьому випадку є можливість використання:

 • високопродуктивного заводського обладнання;
 • ефективного оснащення для складання цілих блоків;
 • кліматичних умов закритого приміщення, що опалюється
 • висококваліфікованих проектувальників, технологів і майстрів збірки, які працюють в комфортних умовах, а не на відкритому і що продувається вітрами будівельному майданчику.

Автоматизована заводська збірка швидкомонтованих модульних будинків

Модульні будинки, будучи швидковиробленими, готуються, виготовляються на заводі по частинах відповідно до проектування. Повне автоматизоване складання проводитися під дахом «теплого» цеху через оснащення наступними елементами:

 • прокладка комунікацій, тобто водопровід, каналізація;
 • монтаж електропроводки та кінцевого обладнання;
 • монтаж теплих підлог у всіх приміщеннях блоків «під ключ»;
 • виготовлення елементів віконних і балконних блоків, їх складання з подальшим монтажем в готові отвори;
 • внутрішнє оздоблення зібраних блоків і забарвлення частин фасаду.

Купити модульний будинок

Транспортування модульного блоку

Готова продукція або модульні блоки упаковуються, вантажаться на транспорт і доставляються на будівельний майданчик.

На замітку!

Слід зазначити, що модульні будинки серійного виробництва і за індивідуальними проектами досить затребувані. При високому ступені автоматизації, виробництво рівномірно завантажено протягом всього року.

Де модульні будинки будують швидше за все?

Швидкомонтовані модульні будинки, в основному, будуються фінськими компаніями і на фінських заводах. Крім того, довгострокові партнерські взаємовідносини українських будівельних компаній і фінських будівельників дозволили здійснювати замовлення «фінського» модульного будинку в будь-якому регіоні Укаїни.

Як це відбувається? На місці проводиться попереднє індивідуальне проектування з прив’язкою до ландшафту і урахуванням його особливості. Далі, архітектурно-технічний проект відправляється на завод для подальшого виготовлення.

По термінах це займе від двох до чотирьох тижнів, протягом яких на будівельному майданчику, відповідно до проектних рішень, буде розроблений котлован з подальшим влаштуванням або пальового, або свайно-ростверковго фундаменту.

Купити модульний будинок

Збірка модульного будинку

Основні переваги швидкісного будівництва

Модульні будинки під ключ мають незаперечні переваги перед звичайним способом зведення, оскільки:

збірка модулів проводитися в комфортних умовах закритого цеху;

модульні будинки готуються від місяця до п’яти (в залежності від збігу обставин);

сучасні високоефективні вироби, як вікна (орні, зсувні, глухі) і двері (міжкімнатні та зовнішні), виготовляються на цьому ж виробництві і під цим же контролем;

всі комунікації (електропроводка, водопровід, каналізація) вже змонтовані в межах модуля і потребують лише підключення до систем всього будинку;

оздоблювальні роботи (внутрішні і зовнішні) потрібні тільки в місцях стикування модулів;

забезпечується висока енергоефективність готових модулів і їх елементів;

здійснюється улаштування теплих підлог у всіх модулях;

здійснюється рекуперація тепла при вентиляції будинку, тобто використовуються повітряні теплообмінники, при яких зовнішнє повітря, що йде в будинок, підігрівається через теплопровідну стінку зустрічним потоком теплого повітря з дому. При цьому економія енерговитрат становить від 15% до 18%;

здійснюється централізоване очищення повітря від мікроорганізмів і пилу, за допомогою системи вентиляції, як додаткової функції;

здійснюється монтаж сухої сауни або вологої російської лазні в одному з модулів.

Купити модульний будинок

Складське приміщення з модулів

Модульні будинки: етапи будівництва

Модульні будинки — це поєднання доступності і високої фінської якості. Але щоб результат справді виявився гідним, слід суворо дотримуватися технології та етапів будівництва:

Етап перший

Підготовка будівельного майданчика з улаштування під’їзних доріг і підведення зовнішніх комунікаційних систем.

Етап другий

Розробка котловану (за умови влаштування підвального приміщення).

Етап третій

Зведення фундаменту з улаштуванням ростверку або цоколя з подальшою витримкою (не менше 15 діб) для набору міцності бетону. Далі — будівництво стін, зведення основної частини будинку.

Етап четвертий

Улаштування покрівлі будинку, тобто монтаж кроквяної системи з подальшим обрешетуванням. Монтаж теплоізоляції, пароізоляції, а також покрівельного покриття і системи водостоків.

Етап п’ятий

Виконання зовнішніх і фасадних робіт.

На замітку!

При правильному дотриманні послідовності робіт процес зведення модульного будинку займе не більше декількох тижнів, з урахуванням підключення комунікацій.

Модульні конструкції практичні, зручні і енергоефективні. В результаті складання замовник отримує сучасний заміський будинок заводського виготовлення, який придатний і для сезонного, і для постійного проживання.

Купити модульний будинок

Модульний будинок нестандартної конфігурації

Плюси і мінуси модульного будівництва

Значних мінусів при будівництві будинків модульним способом, можна сказати, що не існує. А ось з другорядних потрібно виділити наступні два:

 1. Обов’язкова підготовка необхідного місця для використання будівельної техніки, маніпулятора або автокрана;
 2. Обов’язкова наявність необхідних під’їзних шляхів і у відсутності в зоні монтажу ліній електопередач (ЛЕП).

Купити модульний будинок

Монтаж модульного будинку

При цьому модульні будинки мають наступні ключові переваги:

 1. Заводська готовність, при якій готові модулі з виробництва поставляються на будівельний майданчик, тому час від замовлення до отримання ключів становить не більше п’яти місяців.
 2. Чітка і фіксована вартість, так як збірка домокомплекут на заводі знижує і трудовитрати на ділянці і кінцеву ціну, внаслідок чого вартість залишається незмінною з моменту укладення договору.
 3. Високий рівень підготовленості ділянки до монтажних робіт, так як будівництво будинків під ключ модульним способом виключає мокрі і брудні процеси. В результаті не потрібно здійснювати вивезення залишився сміття і надлишків матеріалів.
 4. Вільний вибір комплектації і фінішної обробки відповідно до розробленого дизайн проекту.
 5. Можливість видозміни, при якому здійснюється додатковий монтаж нових модулів для комфортного розселення сім’ї, що збільшується, при будь-яких обставинах і в будь-який момент.
 6. Комфортний температурний і вологісний режими, які підтримуються наявністю гарної природної вентиляції і енергозберігаючими конструкціями, а також забезпечують оптимальний мікроклімат і тепло при мінімумі витрат на опалення.

Купити модульний будинок

Модульне гуртожиток для робітників

Чи потрібен проект для будівництва модульного будинку?

Необхідно пам’ятати, що модульні будинки готуються лише тоді, коли є готовий проект під будівництво. Підготовка проекту включає в себе наступні складові:

Передпроектний етап

Здійснюється розробка технічного завдання (ТЗ), виконується планування земельної ділянки, а також виробляються геодезичні дослідження і топографічна зйомка.

Ескізний проект індивідуального будинку

У цей період здійснюється підготовка зображень, креслень майбутньої будови, а також опрацьовується розміщення житлової будови на ділянці з урахуванням комунікацій та інших будівель, розміри і призначення приміщень, основні будівельні матеріали і внутрішнє планування (плани поверхів), колірні рішення і інші нюанси.

Робочий проект

Зібраний пакет документації (робочі креслення, специфікації, обсяги робіт і т.ін.) направляється до відповідних наглядових інстанцій на перевірку, в ході якої перевіряється відповідність ДСТУ, СНіП та іншим законодавчим нормам. Даний етап забезпечує прийняття важливих об’ємно-планувальних, інженерно-технологічних і конструктивних рішень.

Дизайн проект

Так само як весь спектр робіт по розробці екстер’єру та інтер’єру модульного будинку або котеджу. Можливий варіант, коли немає необхідності в його існуванні.

Купити модульний будинок

Модульний будинок промислового призначення

Цінова політика будівництва модульних будинків

Цілком зрозуміло, що будь-якого замовника, в першу чергу, цікавить реальна вартість майбутнього житла. Модульні будинки не є винятком.

Щоб розрахувати реальну вартість проекту і тверезо оцінити свої можливості, бажано попередньо проконсультуватися з фахівцями, ознайомитися з іншими варіантами сучасного будівництва (щоб порівняти розкид цін). І, порівнюючи свій бюджет до своїх потреб, вже приступати до вибору компанії-забудовника.

Унікальним помічником у вирішенні таких питань є калькулятор будівництва будинку, розташований на сайті будь-якої будівельної компанії. Ввівши в пошуковій системі запит із серії «модульний будинок під ключ ціна» або «купити модульний будинок Львів», можна вийти безпосередньо на постачальників послуг.

Крім того, на сайті більшості компаній є калькулятор будівництва, який простий у використанні. Досить вибрати потрібні матеріали, задати основні параметри майбутнього будинку — і отримана цифра дозволить визначити, наскільки даний проект вписується в ваш бюджет.

На замітку!

Модульні будинки — це розумне поєднання ціни і якості. Дана технологія дозволяє здійснювати будівництво будинків під ключ за мінімальною ціною: сума становить близько 5 000 гривень за квадратний метр з внутрішньою обробкою.

Модульні системи можуть бути самого різного призначення, а саме:

 • модульні склади;
 • гуртожитки;
 • модульні магазини або торгові павільйони;
 • блок-контейнери;
 • будівлі кафе.

На замітку!

На сьогоднішній день, найбільш затребуваною продукцією є об’ємно-модульні будинки, модульні гаражі і модульні дачі.

Купити модульний будинок

Проект торгових точок з модулів

Купити модульний будинок у Львові з клеєного бруса можна, наприклад, як одно-, так дво- і трехмодульним під будь-які завдання.

Ціна невеликого одноповерхового будинку на 2 — 3 кімнати, буде набагато нижче двоповерхового будинку зі складними архітектурними елементами на 5 — 6 кімнат. Крім того, на загальну вартість впливає матеріал внутрішньої і зовнішньої обробки.

Важливо відзначити, що навіть при виборі найдорожчих матеріалів, вартість будівництва модульного будинку буде набагато нижче капітального будови. Менша вартість пояснюється відсутністю необхідності зводити фундамент і мінімальна тривалість будівельних робіт.

Проекти дачних будинків і котеджів виконуються з точною геометрією за стандартами якості, високою герметичністю з виключенням містків холоду.

Роль модульного будівництва в сучасному житті

Ми неодноразово акцентували увагу на тому, що житлове будівництво в Україні дуже затребуваний напрямок. На сьогоднішній день досить успішно розвивається будівництво будинків з бруса, піноблоків, сип-панелей, каркасне і дерев’яне будівництво. Особлива перевага віддається екологічно чистим і економічним матеріалами наприклад, цеглі.

Яке ж місце серед всього цього різноманіття займають модульні будинки? Ця технологія стала затребуваною при зведенні як постійних, так і тимчасових споруд, особливо в тих місцях, де капітальне будівництво або неможливе, або не закінчене.

Крім того, будівництво будинків під ключ за модульними технологіями доцільно використовувати в місцях досліджень і в районах надзвичайних подій, для будівництва вахтових селищ і готелів, будинків відпочинку і мотелів, так як модульні будинки будуються максимально швидко і легко вписуються в будь-яку місцевість.

З огляду на те, що модульні будинки робляться виключно з дерева, а дерево, як відомо, завжди користувалося народною любов’ю, можна сказати, що модульні будинки — дуже гідні гравці на ринку заміського житла.

Купити модульний будинок

Готель за модульною технологією

Висновок

Підводячи підсумки, можна зробити висновок, що модульні будівлі в сучасних умовах набули широкого поширення і величезну популярність. Можна звести модульний магазин або модульний офіс, а також провести монтаж модульної будівлі для кафе або автомийки.

Модулі, будучи готовими блоками, можуть набувати різну конфігурацію, бути будь-якого розміру. І, найголовніше, в них передбачено все необхідне для затишного і комфортного життя: системи вентиляції, опалення, водопостачання та енергопостачання, каналізація та інші комунікації.

Готовий функціональний будинок за розумною ціною в стислі терміни. Хіба не до цього прагнуть майбутні власники заміської нерухомості?