Ціни на косметичний ремонт квартири у Львові

Створення інтер’єру приміщення завжди означає кардинальні перетворення. Зміну житла можна отримати, трохи обігравши обробку. Тому косметичний ремонт квартиркористується популярністю. Однак «косметика» не так проста, як здається. Дизайн житла багато в чому залежить від минулого ремонту, так що не варто проводити перетворення самостійно. Довірте роботу професіоналам, і ви отримаєте стильний інтер’єр.

Види «косметики» квартир

249Ми пропонуємо зробити косметичний ремонт на будь-який смак. Наші фахівці враховують фінансові можливості замовників, тому вони можуть вибрати:

  • Бюджетний ремонт. Його достатньо, щоб освіжити квартиру: переклеюються шпалери, оновлюються стельові конструкції, замінено лінолеум або паркет. Такі заходи виконуються за короткий період часу.
  • Кардинальні зміни. Вони передбачають зміни в стилістиці апартаментів. Тут потрібно докласти зусилля, так як здійснюються демонтажні роботи, змінюється обробка і деякі комунікаційні системи. Не маючи професійних навичок, можна зіпсувати інтер’єр. Тому дизайнерські перевтілення варто довіряти фахівцям.

Етапи косметичного ремонту

Проводити косметичний ремонт ми починаємо тільки після огляду об’єкта і складання кошторису. Спочатку відбувається підготовка: демонтаж вимагає заміни покриття стін, підлоги і стель. Далі пошкоджені місця захищаються і вирівнюються. Для рівномірного фарбування стельових поверхонь змивається попередня обробка.

Наступний етап – обробка стін і прорізів вікон. Шпалери, що втратили привабливість, знімаються, потім проводиться шпаклівка пошкоджених місць. Якщо стіни не вирівнюються при попередньому ремонті, ми виконуємо це. Віконні рами з дерева можуть мати тріщини – їх необхідно зачистити і зашпаклювати. Будь-яка затирка сохне близько доби.

Стелі фарбують валиком – так вони набувають акуратний вигляд.

Оформлення стін шпалерами або плиткою здійснюється за допомогою спеціального клейового складу. Особливості нарізання та намазування шпалер вказані на упаковці. Теж саме стосується кахлю. Наклеювати обидва матеріалу рекомендується встик. Фахівці проводять заміну чи фарбування плінтусів після обробки стін.

Потім виконується фарбування віконних поверхонь. Також за вашим бажанням ми перестилаем підлоги з лінолеуму, проводимо часткову реставрацію паркету.

Види оздоблювальних робіт

Використання матеріалів, за невисокою ціною, але перетворюючих апартаменти – ось що має на увазі косметичний ремонт; передбачаються  наступні ремонтні заходи:

  • проведення демонтажу старого настінного і підлогового покриття;
  • стельові роботи: забивання тріщин, нанесення шпаклівки та фарбування;
  • оформлення стін: нанесення штукатурки, шпаклювальних складів, поклейка шпалер або плитки;
  • підлогові роботи: укладання покриття і монтаж плінтусів;
  • установка розеток, вимикачів.

250По домовленості з замовником можливий і інший косметичний ремонт; розцінки за обробку вікон, дверей, заміну деяких комунікацій встановлюються окремо.

Терміни косметичного ремонту визначає його складність. Вони можуть займати від одного до декількох тижнів. Але ви отримуєте житло, атмосфера в якому наповнене затишком і спокоєм.

Ціна преображення

Підрахувати, скільки коштує косметичний ремонт квартири, можна за допомогою онлайн-калькулятора цін. Але ці цифри будуть приблизними, адже тільки фахівці можуть уточнити необхідний вид робіт.

Багато людей наважуються на самостійний косметичний ремонт в квартирі – ціна його може бути нижче, ніж послуги професійних майстрів, однак часто така економія не виявляється виправданою. Наша вартість косметичного ремонту передбачає оперативність заходів будівельного характеру, раціональний підбір матеріалів, які гарантують комфорт і привабливість вашої квартири.

Ціни на косметичний ремонт квартири у Львові