Індивідуальні системи опалення у Львові || Монтаж

Індивідуальні системи опалення Львів. Замовляючи проект заміських апартаментів, потрібно передбачити безліч речей. Одна з них — вибір системи індивідуального опалення. Виробники пропонують сьогодні відразу кілька їх різновидів і поєднань.

Сучасні опалювальні котли «вміють» підігрівати будинок за лічені години, «пам’ятають» улюблений температурний режим господаря і в разі необхідності здатні самостійно відключатися.

Встановлення систем опалення у Львові

Найпростіший спосіб організації системи опалення для заміського будинку — підключення до централізованої тепломережі, однак його здійснення на практиці може зустріти безліч перешкод — не завжди поряд з заміським котеджем розташовується теплотраса. Самий реалістичний — будівництво власної автономної системи опалення. Вона забезпечить в будинку індивідуальний, який відповідає вашим запитам клімат, безперебійне постачання гарячою водою і абсолютну самостійність від комунальників і примх природи.

Індивідуальні системи опалення у ЛьвовіЗазвичай про влаштування системи опалення замислюються ще на етапі проектування майбутнього особняка одночасно з теплоізоляцією будинку і системою вентиляції, інакше в готовому будинку доведеться проробляти отвори для нових комунікацій в стінах і перекриттях.

Хочете зробити свій будинок по-справжньому затишним? Постарайтеся підібрати оптимальний варіант. Насамперед, вибір буде залежати від того, чи збираєтеся ви жити в заміських апартаментах круглий рік або з’являтися тільки на вихідні. При вирішенні цього питання не завадить знати і дозволену для вашого будинку потужність електроспоживання. А також заздалегідь підрахувати, у що обійдеться не тільки купівля обладнання, але і всі подальші експлуатаційні витрати.

Озброївшись всіма цими відомостями, підібрати потрібну потужність не складе труднощів. Як правило, на 10 кв. м будинку припадає 1 кВт енергії (якщо це будинок без скляних фасадів і припливної вентиляції). Множите цю цифру на площу вашого будинку, і перед вами потрібна потужність для забезпечення в приміщенні комфортних +20оС при двадцатипятиградусному морозі за вікном. Досягти її можна, використовуючи різне електронагрівальне обладнання.

Монтаж систем опалення у Львові

Оптимальний варіант — встановлення електрокотла з автоматичною системою управління. Електричні котли компактні, практично повністю безшумні, не потребують додаткового догляду і елементарні в експлуатації. Додайте сюди недорогий монтаж. У цьому випадку немає необхідності будувати спеціальну котельню або робити димар. Однак свої мінуси тут все ж таки присутні, по-перше, це недешева електроенергія, а по-друге, неможливо на всіх ділянках виділити необхідну для опалення будинку електричну потужність.

Електрокотел з кімнатним термостатом повністю візьме на себе турботу про тепло у вашому домі. Він «знає» ваш розпорядок дня, витримує будь-який потрібний господареві температурний графік: підігріє будинок на градус більше ввечорі, на пару градусів знизить вночі. Коли всі підуть на роботу, прилад зменшить температуру до 16 градусів (або навіть до 5, це вже вам вирішувати), а до приходу господарів заздалегідь протопить будинок до «улюбленого градусу». Виходить дуже зручно та економічно. Термостат легко адаптується до будь-якого котельного обладнання, програмується відразу на тиждень і оснащений цифровою індикацією.

Особливо затребувана сьогодні погодозалежна автоматика, як тільки змінюється температура за вікном, вона тут же відповідає на це зміною клімату в приміщенні. Крім того, за замовленням може підтримувати в різних приміщеннях різну температуру. У вашій вітальні сьогодні може бути +24°С, у спальні +22°С, а в зимовому саду всі +26°С. Для цього потрібно всього-навсього задати потрібні параметри.

Монтаж систем опалення у ЛьвовіЯкщо з якихось причин поставити електрокотел не представляється можливим, можна замінити його газовим. По-перше, вартує газ дешевше електрики, по-друге, ККД роботи газового котла становить майже 97%. Проте, маючи справу з газовим котлом вам доведеться миритися з його недоліками — більш високою порівняно з електрокотлом вартістю обладнання, необхідністю в димоході, чималою ціною монтажу, підключення та пусконалагоджування.

Низькі ціни на монтаж систем опалення Львів

Кожен вид палива має не тільки свої переваги і недоліки, але і свої вимоги до організації системи опалення. Тому майте на увазі — для газового опалювального котла знадобиться окреме приміщення під котельню. Час від часу вам доведеться витрачатися на виклик фахівців для профілактики і контролю газових пальників. Проте є і плюси — однієї великої ємності для газу вистачить на кілька сусідів.

Інший варіант рішення проблеми з опаленням раз і назавжди — установка рідкопаливного котла (працюючого на дизельному паливі). Серед плюсів — дешеве паливо, серед недоліків — необхідність в ємності для зберігання палива (цистерни 7-10 тонн), а також у зручних під’їзних коліях для паливозаправника, створення системи газовихлопу, хороша вентиляція приміщення, підвищені заходи пожежної безпеки і постійний контроль.

Крім функціонуючих на одному виді палива існують ще й комбіновані системи опалення, які одночасно складаються з електричного котла, батареї і котла, що працює на вугіллі. Або котла на дизельному паливі, доповненням до якого є електричний агрегат. Вони дозволяють об’єднати в одній структурі гідності всіх вхідних в її склад опалювальних систем.

Яку систему вибрати в кінцевому підсумку, повинні підказати професіонали, вони ж проведуть всі потрібні розрахунки, займуться проектуванням, запропонують кілька варіантів на вибір.

Індивідуальні системи опалення Львів :: Монтаж