Гіпсокартонні перегородки Львів. Низькі ціни на монтаж

Гіпсокартонні перегородки Львів. За допомогою гіпсокартону, в даний час, значно збільшилися можливості ремонту та будівництва приміщень. Гіпсокартон — це спеціально виготовлений в промислових масштабах двошаровий картонний лист, між його шарами прокладена гіпсова суміш з наповнювачами. Їм можна не тільки облицьовувати внутрішні стіни приміщень, але і створювати з нього нові стіни для розмежування внутрішнього простору. Гіпсокартонні перегородки у Львові — відмінна альтернатива балковим, цегляним і іншим конструкціям. Ці конструкції заслуговують все більшої уваги у широкого кола споживачів.

Сьогодні перегородки виявляються невіддільною частиною будь-якого ремонту. Цей пристрій являє собою металевий каркас, по обидва боки якого прикріплені ГКЛ.

Гіпсокартонні перегородки Львів :: Плюси і мінуси

Гіпсокартонні перегородки Львів. Низькі ціни на монтажЯк і будь-який будівельний матеріал, перегородки з гіпсокартону мають як позитивні якості, так і недоліки. Коротко розповімо про переваги:

 1. Відносно низька ціна і екологічність. Вони недорогі і екологічно безпечні, є вогнестійкість, також вони виконують хорошу теплоізоляційну функцію.
 2. Легкість монтажу і демонтажу. При роботі з гіпсокартонними конструкціями мало часу йде як на монтаж, так і на демонтаж, при цьому після роботи не залишається великої кількості сміття.
 3. Рівна поверхня. Поверхні гіпсокартонних перегородок бездоганно рівні, з ними можна робити все що завгодно — фарбувати, викладати плитку, клеїти шпалери.
 4. Можливість «укрити» дроти. При прихованій проводці вид приміщення стає естетичніше.

Гіпсокартонні перегородки Львів :: Недоліки конструкцій:

 1. Знижена вологотривкість. Небажано встановлювати їх в приміщеннях з вологістю вище дев’яноста відсотків — при тривалому контакті з водою якість матеріалу погіршується.
 2. Ламкість. Гіпсокартон вважається досить крихким матеріалом, тому перегородки не витримують значних навантажень в тих випадках, коли на них навішуються важкі полиці або подібні елементи. Це питання, втім, вирішується за допомогою закладних фанерних елементах всередині каркаса.
 3. Слабка звукоізоляція. На відміну від інших матеріалів, даний матеріал володіє низькими звукоізоляційними властивостями, але можна встановити захист від шуму всередині каркаса на стадії монтажу самої перегородки.

Гіпсокартонні перегородки ЛьвівПереваги монтажу перегородок відомі. Основна перевага гіпсокартону — функціональність. Даний матеріал застосовується при будь-яких будівельних роботах, в ремонті і в обробці — монтаж міжкімнатних перегородок, обшивка стін, він використовується для декору приміщень (колони, арки). Треба зауважити, що він досить простий і практичний в монтажі. По закінченню установки немає бруду і сміття, а також не потрібні попередні роботи — наприклад, штукатурка стель або стін. Разом з тим, робота з гіпсокартоном вимагає професійної підготовки, інакше результат виявиться не зовсім вдалим.

З його допомогою можна вирішити різні цікаві дизайнерські завдання:

 1. створювати різні форми стелі — арочні, фігурні, геометричні;
 2. проектувати дво- і трирівневі стелі;
 3. ділити площу на функціональні зони.

Монтаж міжкімнатних перегородок у Львові хоч і вимагає певної частки професіоналізму, але цілком «по зубах» і непрофесіоналові. Для монтажу використовують такі матеріали:

 • ГКЛ для облицювання;
 • металевий каркас з профілів (стійки і напрямні);
 • матеріали для ізоляції — скловата або мінеральна вата, звукоїзолююча стрічка.

Гіпсокартонні перегородки Львів монтажРозрізняють два основних способи встановлення міжкімнатних перегородок. Металеві несучі можуть бути зібрані в одиночний каркас, а якщо це подвійний каркас, то всередині нього залишають вільне місце для прокладки кабелю. Спеціальний металевий каркас служить основою при установці конструкцій, він закріплюється до підлоги і стелі приміщення. Металевий каркас кріпиться до бетонних склепінь будівель за допомогою анкерних болтів і дюбельних цвяхів. Після постановки каркаса він облицьовується ГКЛ з одного боку. Усередині прокладається звукоізоляційний матеріал, який також грає роль утеплювача. Після того, як прокладені всі необхідні комунікації, ГКЛ кріпиться по іншу сторону каркаса. Таким чином, після закінчення декількох днів після установки перегородок можна зайнятися малярськими роботами — шпаклівкою і фарбуванням зведених конструкцій.

Порядок встановлення гіпсокартонних перегородок:

 1. Маркування
 2. Установка напрямних
 3. Монтаж стійок
 4. Облицювання одного боку
 5. Прокладка ізолюючих матеріалів всередину каркаса
 6. Установка другої сторони перегородки

Таким чином, актуальність гіпсокартонних перегородок у Львові не можна принизити. Поняття «гіпсокартон» схоже з такими поняттями, як «сучасні будівельні матеріали» і «ремонт за європейськими стандартами».

Гіпсокартонні перегородки Львів. Низькі ціни на монтаж