Електромонтажні роботи Львів. Виклик електрика :: Ціни

Про таємниці, приховані всередині стін. Електропроводка квартир

Електрик Львів. Замовляючи косметичний ремонт квартири або кардинальне перепланування, в першу чергу варто задуматися про стан електромережі. Погодьтеся, заново перештукатурювати стіни, переклеювати шпалери або перекладати кахель – задоволення з низки сумнівних і дорогих. Примиритися з зношеної електропроводкою теж не вдасться: це незручно, та й небезпечно.В яких випадках доцільно реконструювати електропроводку і які особливості квартирної електромережі?

Електромонтажні роботи Львів :: Причини зносу електромереж

Як і будь-яка інша продукція, кабельно-провідникові вироби характеризуються визначеним терміном служби. В умовах житлових приміщеннях при прихованій прокладці (у стінах і перекриттях) орієнтовний експлуатаційний термін для мідної електропроводки в полівінілхлоридної (ПВХ) ізоляції становить близько 15-ти років, з гумовими покривами – і того менше. Знос кабельно-провідникових елементів пояснюється електрофізичними і термічними явищами: електрострум супроводжується виділенням теплової енергії і, як наслідок, тепловим розширенням.

Поступово і непомітно, з року в рік ізоляційні покриви і струмопровідні жили розширюються і звужуються, у результаті чого спостерігається розтріскування діелектричних оболонок і ослаблення контактів. Якщо електропроводка прокладена прихованим способом, ці явища до пори до часу залишаються таємницею; до моменту, поки не виникнуть серйозні проблеми у вигляді короткого замикання або обриву в електромережі.

Електрик у Львові :: Про мідь і алюміній

До 2001 р. під час прокладання електромереж в квартирах повсюдно застосовувалися алюмінієві дроти – мідна електропроводка була рідкістю. У відповідності з сучасними вимогами (Правила улаштування електроустановок), у житлових приміщеннях слід використовувати тільки мідну кабельно-провідникову продукцію. Ця вимога обумовлена тим, що мідь забезпечує кращу пропускну здатність у порівнянні з алюмінієм. Більш того, навіть при окисленні мідні жили як і раніше зберігають властивості провідника, в той час як окислений алюміній електрострум проводить дуже погано.

Оскільки в наш час проводи і кабелі з мідними струмопровідними жилами не є ні дефіцитом, ні розкішшю, ремонт електропроводки квартири повинен супроводжуватися застосуванням мідної продукції.

Електромережа квартири :: Виклик електрика у Львові

Електромонтажні роботи ЛьвівСхему електропостачання квартири можна охарактеризувати наступним чином: живильний кабель через електролічильник і запобіжний пристрій (ввідний автомат) підключений до клем поверхового щита. В квартирі встановлено розподільний щит із захисно-комутуючим обладнанням (групові автомати, пристрій захисного відключення і так далі). Електромережа квартири розбивається на так звані групи за характером навантаження (розеткова і освітлювальна групи) або за локаційними ознаками (тобто покімнатно). Енергоємні прилади (термічне обладнання) слід підключати до окремих лініях і автоматів.

Щоб не завдати шкоди інтер’єру квартири, монтують електропроводку прихованим способом. В якості каналу для кабелів застосовують штроби, електротехнічні короби і інші електротехнічні вироби. Вибір способів монтажу визначається безліччю нюансів, в тому числі горючістю основи та експлуатаційними умовами. Наприклад, якщо електромережа монтується в порожнині за панелями, кабельно-провідникову продукцію додатково захищають гофрорукавом. Також гофрорукав іноді застосовують при монтажі кабелю під стяжку і штукатурку.

Електромонтажні роботи Львів :: Три акценти

Електромонтажні роботи Львів. Слабка ланка будь якої електропроводки – місця комутації. До таких місць належать розподільні коробки, вмуровані в стіни квартир. Якщо дроти з’єднані скрутками, але з’єднання слабке і необлужене, то варто очікувати біди: з плином часу контакти слабшають і починають перегріватися. Наслідок – часткове знеструмлення квартири або навіть загоряння. Щоб попередити подібні ситуації, ремонт квартири з реконструкцією електромережі передбачає застосування спеціальних клемників, або зварювання проводів в розпредкоробках. Обидва ці методу дають однаково чудові результати: з’єднання виходить монолітним і вічним.

Всі електроприлади з металевими корпусами слід заземлювати. Для забезпечення належної безпеки ми монтуємо електромережу з окремою жилою на заземлення. У разі виникнення пробоїв або витоків моментально спрацьовує пристрій захисного відключення (ПЗВ), Що частково або повністю вимикає пошкоджену ділянку.

При виборі перерізу струмопровідних жил потрібно керуватися прогнозованим навантаженням, а також враховувати плани власників квартири. Недостатній переріз стане причиною падіння напруги; надто завищений переріз призведе до нераціональних витрат. Знайти золоту середину і розробити оптимальну схему можна тільки після детального ознайомлення з потужносним режимом електромережі і бажаннями власників приміщення.

Всім, хто зацікавлений в безперебійному та безпечному електропостачанні квартири, ми рекомендуємо не економити на електромонтажних роботах та електротехнічній продукції. Найкращі рішення в області електрики – це рішення, що розробляються індивідуально, з урахуванням специфіки застосовуваного обладнання і побажань замовника.

Виклик електрика у ЛьвовіКожна сучасна квартира буквально нашпигована електронікою, надзвичайно чутливою до параметрів електроживлення. На жаль, через бажання забудовників тотально економити, мережі електропостачання не блищать надійністю навіть в новобудовах; що вже казати про брежневках, сталінках, хрущовках і інших багатоквартирних будинках, зведених ще в минуле сторіччя.

На щастя, проблема усунена, і ми готові поділитися власними напрацюваннями щодо забезпечення надійного, безпечного і безперебійного електропостачання.

Послуги електрика у Львові :: Стабілізація і безперебійність — для чого?
  1. Стабілізація.

Серед безлічі причин виникнення поломок побутової техніки сумна пальма лідерства належить відхиленням в напрузі. Найчастіше домашня електроніка виходить з ладу через заниження або завищення вольтажу, що на професійному сленгу прийнято називати осіданнями та закидами. Особливо сприйнятливі до перепадів напруги холодильники, кондиціонери і електронні вузли побутових електроприладів, — за фактом більшість з них не витримує навіть 10-відсоткового відхилення від еталонних (заданих виробником) параметрів.

Несправності, викликані подібними явищами, легко діагностуються сервісними майстернями, але до гарантійних випадків не відносяться. Такі ремонти обходяться недешево, до того ж вони забирають багато часу і нервів. Як мінімум, вже цих причин має бути достатньо для того, щоб серйозно задуматися про стабілізацію напруги.

  1. Безперебійність.

На відміну від закидів і просадок вольтажу, перебої з електроживленням не так вже й часто призводять до поломок побутових приладів. Проте, навіть короткочасне відключення електропостачання може стати причиною збою в роботі електронних вузлів. Далеко не всі споживачі електричного струму оснащені незалежною пам’яттю, — при відсутності живлення багато яка  електроніка «скидається в нуль», що негативно позначається на роботі інженерних систем.

Наприклад, якщо деякі електронні вузли інженерії (опалення, «розумний дім», охоронна сигналізація, відеоспостереження) обнуляться при відключенні і станеться програмний збій, це призведе до порушення режиму роботи або навіть до відмови системи. Щоб попередити такі ситуації, ми рекомендуємо використовувати джерела безперебійного електропостачання.

Критерії вибору

Електрик ЛьвівДля нормалізації параметрів електропостачання призначені стабілізатори напруги; для забезпечення енергонезалежності електроніки — інвертори з акумуляторними батареями. Дане обладнання не відноситься до дефіцитного або надмірно дорогого — придбати його можна без особливих труднощів. А ось вибір і монтаж — справа інша: тут доведеться або скрупульозно вивчити нюанси і самостійно виконати інженерні розрахунки (що тягне певні ризики), або ж довіритися професіоналам. Покладатися на думку продавців в даному питанні не варто, оскільки продавці не завжди володіють достатньою компетентністю, зате завжди прагнуть реалізувати обладнання подорожче.

Щоб вибрати оптимальний устрій для стабілізації напруги, слід проаналізувати властивості приєднаного обладнання і визначитися зі схемою. Існує два варіанти стабілізації:

загальна, коли потужний стабілізатор монтується на вводі, у розтин кабелю живлення. У такому випадку всі споживачі електричного струму в квартирі отримують еталонний вольтаж;

часткова, при якій стабілізатор встановлюється безпосередньо перед тим чи іншим електроприладом (холодильником, газовим котлом і тому подібним).

Виклик електрика у Львові. Загальна стабілізація має на увазі більш високі вкладення в порівнянні з частковою: потрібно придбати досить потужний трансформатор і виконати незначну реконструкцію електропроводки. При часткової стабілізації трансформатор або кілька трансформаторів встановлюють відокремлено, безпосередньо перед чутливими електроприладами або в окремий ланцюг ( «групу») електронних схем квартири.

При виборі стабілізаторів напруги слід орієнтуватися на наступні характеристики: тип конструкції (релейні, тиристорні, сервоприводні, ферорезонансні), час реакції на зміну вхідної напруги (вимірюється в мілісекундах), точність (у відсотках), номінальну потужність (в кіловатах) і тип синусоїди ( чиста або модифікована). Для резервних джерел важливо точно прорахувати енергоспоживання системи і визначити необхідну ємність батареї (мА • год), а також передбачити можливість автоматичного введення автономного живлення в разі перебоїв в основній лінії.

Електромонтажні роботи Львів. Виклик електрика :: Ціни