Електричне опалення || Ціни на монтаж у Львові

Монтаж електричного опалення у Львові. Сучасний ринок опалювального обладнання настільки різноманітний, що вибрати оптимальний варіант неспеціалістам вкрай складно. Тільки приладів, що працюють на електроенергії, неймовірна кількість. І як розібратися з електричним опаленням, коли виробники за складними технічними характеристиками мимоволі приховують відповіді на прості запитання!

Що таке найкраще електричне опалення будинку? Чи буде зручно, економічно; наскільки добре стане прогріватися будинок або квартира? Яка опалювальна система підходить в конкретних умовах? Чи буде вона безпечною? Для відповіді на ці питання та подання порад щодо вибору кращого типу опалення давайте коротко розберемо існуючі види опалення з використанням електрики.

Основні види електричного опалення у Львові:

  • електричні котли;
  • обігрівальні електричні конвектори;
  • інфрачервоні обігрівачі (панелі);
  • система електричної теплої підлоги;
  • система електричної теплої стелі (гріє стелю).
Монтаж електричного опалення у Львові :: Електричні котли

Електричне опалення Ціни у ЛьвовіНапевно, це сьогодні найбільш поширений варіант електричного опалення у Львові. Розроблено і представлено на ринку достатня кількість конструкцій і моделей. До переваг котлів відноситься високий ККД, що досягається мінімальними втратами при перетворенні електричної енергії в теплову. Ідеальний варіант? Не зовсім.

Наступні етапи, які включені в систему, що використовує котли, істотно знижують її ККД. Спочатку теплова енергія повинна бути передана теплоносієм від нагрівальних елементів, потім теплоносій в свою чергу нагріває труби, радіатори або батареї. Тепло від поверхні труб і батарей передається повітрю, який за рахунок конвекції передає енергію огороджувальним конструкціям приміщення. І на кожному етапі енергія втрачається, що істотно знижує ККД системи з використанням котла.

Явний недолік застосування електричного котла полягає в неможливості регулювати температуру в окремих приміщеннях будинку. Крім того, будь-яка система з теплоносієм вимагає особливої уваги до її стану, щоб не допустити випадкового витоку або розморожування системи опалення. І, зрозуміло, мінусом є не дуже естетичний вигляд труб і батарей, а також необхідність десь розмістити сам котел, постійна циркуляція мас повітря, які переносять пил. Ясно, що це не зовсім ідеальний варіант електричного опалення.

Електричне опалення Львів :: Обігрівальні електричні конвектори

Тут відсутні «передавальні» втрати теплової енергії, так як немає теплоносія, труб і батарей, що є безсумнівним плюсом конвекторних систем обігріву. Але головний принцип конвекційної передачі тепла зберігається, що означає відносно низький ККД системи. Що таке конвекторний обігрівач? Це прилад, який працює за принципом природної конвекції, коли холодне повітря з нижньої частини приміщення надходить в блок, нагрівається спеціальним елементом — і випускається в приміщення.

Так, таке пристрій здатний працювати досить довго, тому на принципах природної конвекції заснована робота настінних і підлогових приладів даного типу. Також може використовуватися примусова конвекція, коли пристрої оснащуються вентиляторами, які прискорюють циркуляцію повітря в напрямку нагрівального елементу. Конвекторні обігрівачі другого типу використовуються в електричному опаленні у вигляді вбудованих або підпільних приладів. Для високоякісного обігріву будинку вони підходять не в повній мірі.

Встановлення електричного опалення Львів :: Інфрачервоні обігрівачі (панелі та ін.)

У боротьбі за місце в списку видів кращого електричного опалення будинку такі прилади поступаються більшості конкурентів. Найчастіше інфрачервоні обігрівачі використовуються як допоміжний засіб опалення, коли основна система не справляється або відключена.

До безперечних достоїнств відноситься відсутність теплоносія. Але при використанні настінних пристроїв виникає конвекція повітря, через що істотно знижується ККД. А підлогові прилади здатні добре нагрівати тільки зону, на яку безпосередньо спрямовані.

Електричне опалення :: Система електричного плівкового теплої підлоги

Електричне опалення Ціни на монтаж у ЛьвовіЩе А. В. Суворов рекомендував своїм солдатам: «Тримай голову в холоді, живіт в голоді, а ноги в теплі». Це вислів, що став приказкою, часто цитують власники теплих підлог. Однак насправді до системи опалення будинку в цілому дана фраза відношення не має. Тепла підлога на основі інфрачервоної плівки чудово проявила себе як додатковий обігрів ванної або туалету, але використовується тільки при наявності основної системи.

Але ж таке електричне опалення можна зробити і основним? Давайте спробуємо розібратися в цьому питанні, оцінимо практичність такого виду обігріву в якості основного.

Теоретично складного нічого немає. Інфрачервона плівка укладається під ламінат, стяжку, плитку або інші покриття. Вона, як і інші низькотемпературні нагрівачі, має велику випромінюючу площу. Проходячи через нагрівальні елементи, струм перетвориться в тепло, кількість якого регулюється тепловими датчиками.

Зазвичай температура нагріву обмежується 29 ° С. Цього достатньо, щоб прогріти покриття і отримати на його поверхні комфортні 23-27 ° С. Ми можемо вільно ходити босоніж, відчуваючи приємне тепло.

Що станеться, якщо буде потрібно теплу підлогу зробити основним джерелом тепла в будинку? Тепер необхідно забезпечити, щоб електричне опалення нагрівало не тільки наші п’яти, але і навколишнє повітря, огороджувальні конструкції і предмети в приміщенні. Це можна організувати, але наслідки будуть досить цікавими.

У сильні морози доведеться відключити обмежуючий температурний датчик, так як +29 ° С під покриттям буде явно недостатньо для якісного прогріву приміщення. Плівка стане працювати на 100% потужності, на яку здатна. Це означає, що під ламінатом, покриттям або плиткою простір нагріється до +45 ° С, а на поверхні буде градусів на 10 менше. Зрозуміло, негайно запрацює конвектація, зменшуючи ККД вашого «підпільного» електричного опалення, але не це найцікавіше.

Вам неминуче доведеться по дому пересуватися бігом, так як підлога буде банально обпалювати п’яти. Ви просто отримаєте в окремо взятому будинку ефект розпеченого сонцем піску. Саме тому застосовуються температурні датчики, які обмежують температуру нагрівання теплих підлог. В результаті отримуємо наступне:

  • тепла підлога поєднує переваги і недоліки інфрачервоної і конвективної систем;
  • використання теплої підлоги в якості основного типу опалення не рекомендується, так як в морози при включеному температурному датчику потужності для якісного прогріву будинку може не вистачити;
  • при відключенні температурного датчика в будинку створюються некомфортні умови, підлога буде нагріватися надмірно.

Електричне опалення :: Система електричної стелі, що гріє

Будь-які інфрачервоні плівкові матеріали дозволяють виготовити в будинку стелю, що гріє. Рекомендовані характеристики для плівок: потужність в межах 150-180 Вт / кв.м, максимальний нагрів 50 ° С.

Ми розглянемо систему обігріву «гріючої стелі» на основі плівки ТМ і до кінця з’ясуємо, хто з претендентів гідний звання «Краще електричне опалення будинку».

Гріюча плівка ТМ є низькотемпературним електронагрівачем південнокорейського виробництва. Опалення монтується на стелі з розрахунку 70-75% від загальної опалювальної площі і може бути закрите практично будь-яким стельовим дизайном.

У всіх приміщеннях, де використовується система стелі, що гріє, необхідно регулювати температуру, встановлюється терморегулятор. З його допомогою задається і підтримується оптимальна температура в кожному окремому приміщенні.

Погодьтеся, що якщо ви використовуєте електричний котел, то виконати завдання по підтримці різної температури в кожній окремій кімнаті будинку проблематично.

Електричне опалення ЦіниГоловна особливість інфрачервоного опалення системи «гріючої стелі» в тому, що повітря нагрівається в останню чергу, після стін, підлоги та інших предметів. Спочатку теплова енергія передається їм, а вже від них відбувається нагрівання повітря. Як наслідок, конвекція в будинку практично зведена до нуля, а ми вже знаємо, що саме вона істотно знижує ККД раніше розглянутих систем.

Ще одна перевага — «гріюча стеля», в порівнянні з електричними котлами та конвекторами, споживає в 2-2,5 рази менше електроенергії за рахунок високого ступеня автоматизації, кращої динамічності і більшого ККД.

Додатковий плюс стельової системи опалення на основі гріючої плівки ТМ — це відсутність в ній теплоносія (рідини). А значить, ви будете застраховані від випадкової течі і розморожування системи.

На відміну від систем теплої підлоги, на плівкові електронагрівачі не встановлюється обмежуючий  температурний датчик. Тому в робочому положенні плівки працюють на 100% своєї потужності, нагріваючись при цьому до 45-50 ° С, не доставляючи власникам ніякого дискомфорту. І якщо ваш будинок має хороше утеплення огороджувальних конструкцій, то можете бути спокійні: система опалення «стелі, що гріє» впорається з будь-якими морозами за вікном.

Підтвердженням тому є численні відгуки вдячних клієнтів. Всі, хто встановив гріючу плівку ТМ, задоволені і переконалися на практиці, що це найкраще електричне опалення будинку.

Якщо у вас проблеми з газопостачанням та електроенергія є єдиною альтернативою створення системи опалення, то ідеальне рішення є! Це використання стельового опалення на основі гріючої плівки ТМ — комфортно, економно, безпечно і дуже ефективно!

Електричне опалення || Ціни на монтаж у Львові