Демонтаж стін і перегородок :: Низькі ціни у Львові

Демонтаж стін у Львові. Всім нам хочеться жити і працювати в затишному і комфортному приміщенні. Ймовірно, саме тому нерідко виникає потреба виконати перепланування квартири, заміського будинку або виробничого приміщення. Невід’ємною частиною перепланування є демонтаж перегородок Львів, стін, підлоги, панелей, бетонної стяжки, радіаторів опалення і т. п.

Сучасний демонтаж перегородок у Львові

Демонтаж стін :: Низькі ціни у ЛьвовіДемонтаж перегородок у Львові — це важкий технологічний процес, для виконання якого обов’язково необхідна наявність практичного досвіду, набору спеціальної техніки та нормативних документів.

Виконують демонтаж ненесучої стіни у Львові після розбирання трубопроводів, інженерних комунікацій, слабкострумових мереж і електропроводки. Перед початком робіт фахівці проведуть повне технічне обстеження всіх будівельних конструкцій, щоб згодом не виникло неприємних ситуацій.

Технологія демонтажу каркасно-обшивних перегородок залежить від їх типу і використовуваного підйомно-транспортного обладнання:

Демонтаж перегородок Львів

  • За допомогою баштового крана. Процес виглядає наступним чином: відбивається штукатурка, встановлюються тимчасові підкоси, звільняється перегородка від кріплень до огороджувальних конструкцій, підводяться стропи, після чого перегородка транспортується до місця складування.
  • Без допомоги баштового крана. Роботи, що дозволяють виконати демонтаж перегородок, виконуються в наступному порядку: відбивається штукатурка по периметру перегородки, видаляється засипка, знімається обшивка і розбирається каркас.

Перегородки з каменю цегли, а також з гіпсошлакобетонних блоків демонтують в такій послідовності:

  1. Відбійним інструментом (молотком, перфоратором) руйнується горизонтальний шов з внутрішньої сторони кладки;
  2. Знімаються цілі цеглини / камені і опускаються по лотку до місця складування.

Каркасно-обшивні дерев’яні перегородки без засипки розбираються аналогічно каркасно-обшивним перегородкам, проте виключаються операції з видалення засипки.

Демонтаж стін у Львові :: Чим перегородка відрізняється від стіни?

Демонтаж перегородок :: Низькі ціни у ЛьвовіПерегородка — це стіна, яка не несе на собі навантаження інших елементів споруди (огороджувальні конструкції, перекриття, стіни), тому демонтаж перегородок виконати набагато простіше, ніж розібрати капітальні стіни. Демонтувати перегородку можна без застосування додаткових опор, тому розібрати її можливо повністю, чого не можна сказати про несучі стіни. Процес демонтажу містить у собі також такі роботи, як видалення плінтусів, наличників і багетів.

Залежно від матеріалу, з якого зроблена перегородка, розібрати її можна різними способами. Алмазна різка використовується, коли необхідно виконати демонтаж перегородок з бетону. Це значно спрощує роботу майстра, що дозволяє скоротити час виконання демонтажних робіт і уникнути вібрацій, які руйнують огороджувальні конструкції. Якщо перегородка зроблена з блоків або цегли, демонтувати її краще ударним методом за допомогою спеціальних інструментів (перфоратора, відбійного молотка). При гіпсокартонній перегородці спочатку видаляється з каркаса вся обшивка (гіпсокартон), а після проводиться демонтаж каркаса.

Демонтаж стін і перегородок :: Низькі ціни у Львові