Демонтаж стелі :: Ціни у Львові

Демонтаж стелі у Львові. Настає такий момент, коли виникає бажання щось змінити в своєму будинку, зробити його інтер’єр більш красивим і сучасним, коли хочеться не просто переглядати глянцеві фото-каталоги, де розміщені красиві фото, що демонструють різні стилі дизайну інтер’єру, а бачити всю цю пишність у себе вдома. Але всім відомо, що ремонт квартири у Львові — це досить довгий і трудомісткий процес, і перш ніж його почати необхідно, як мінімум, провести демонтаж стелі Львів, підлоги, стін, перегородок і т.д. Природно, мало кого може надихнути подібна робота, та й зробити її самостійно не кожному під силу, і тому ми всіляко відтягуємо її на невизначений час. Найбільш складним є демонтаж стель у Львові, це одна з найбрудніших і трудомістких робіт, і якщо робити її своїми руками, то це може виявитися досить небезпечним заняттям.

Демонтаж стелі :: Ціни у ЛьвовіДемонтаж стелі Львів починається з видалення різних декоративних покриттів. Послідовність дій залежить від конструкції стелі. Демонтаж стелі, обклеєних шпалерами та оброблених пенополистирольною плиткою, проводиться за допомогою шпателя з жорстким лезом. Будьте дуже обережні, якщо плитка була поклеєна не своїми руками, а будівельниками: краї плитки можуть бути дуже гострими і можна порізатися, тому що деякі будівельники використовують клей ПВА, який при застиганні стає дуже твердим.

Демонтаж стель, виготовлених на основі каркаса, полягає в обережному відкручування стелі від каркаса, потім демонтується алюмінієвий або дерев’яний каркас. У тому випадку, якщо демонтаж каркасних стель проводиться самостійно, потрібно бути гранично обережним, якщо під ним проведена електропроводка. Такі роботи просто необхідно замовити фахівцям, щоб уникнути несприятливих наслідків.

Також неможливо обійтися своїми силами при демонтажі натяжної стелі, тому що в цьому випадку потрібен спеціальний інструмент і певні навички роботи з натяжними покриттями. Ціна на демонтажні роботи доступна кожному, і тому не варто витрачати свої сили і час на цю «сізіфову працю», а найкраще звернутися до професійних компаній, які якісно і в швидкі терміни зроблять демонтаж стель у вас вдома.

Демонтаж гіпсокартоної стелі у Львові

Демонтаж стелі у ЛьвовіЗняття таких конструкцій необхідно при пошкодженні матеріалу або ж при бажанні змінити оформлення кімнати. Демонтаж стелі з гіпсокартону відбувається наступним чином:

  • спочатку знімається стельовий плінтус;
  • після цього відбувається відкручування освітлювальних приладів;
  • потім здійснюється зняття сітки, яка призначена для згладжування стиків між листами гіпсокартону;
  • далі відбувається зняття листів;
  • на останньому етапі відкручується каркас стелі.

У зв’язку з тим, що такий матеріал не є дешевим, процес демонтажу повинен здійснюватися повільно і акуратно.

Якщо вам необхідно зняти стелю, не варто виконувати всі дії самостійно, адже фахівці виконають всі дії професійно і при необхідності збережуть всі листи гіпсокартону.

Демонтаж стелі Львів :: Зняття підвісної стелі

Демонтаж підвісної стелі здійснюється в кілька етапів:

Зняття плінтуса. Це відбувається за допомогою викрутки.

Зняття крайніх панелей. Щоб це зробити, потрібно акуратно відігнути рейку і від’єднати від профілю.

Видалення інших панелей. Кожен елемент знімається в порядку черги. При цьому важливо стежити, щоб панелі не згиналися під час демонтажу.

Зняття шин підвісної стелі. Для цього відбувається ослаблення пружинного затиску, після чого здійснюється почергове зняття шин.

Демонтаж підвісів. На даному етапі відкручуються анкерні болти.

Демонтаж стелі ЦіниЩоб всі роботи здійснювалися відповідно до правил, слід замовити таку послугу у фахівців. Якщо цього не зробити, можна пошкодити матеріал, що знімається, і конструкцію.

Демонтаж натяжної стелі здійснюється простіше, так як він складається з натягнутого полотна і спеціального кріплення, наявного близько плінтуса. Якщо спробувати зробити все самостійно, можна порвати тканину або ПВХ, після чого використовувати конструкцію стане неможливо. Замовляючи послуги професіоналів можна бути впевненим в якості виконаних робіт та в тому, що вони будуть виконані за мінімальну кількість часу.

Демонтаж стелі :: Ціни у Львові