Монтаж і демонтаж систем опалення. Ціни у Львові

Демонтаж старих радіаторів — це не менш важливий і не менш трудомісткий процес, ніж їх установка. Логічно, звичайно, що перш ніж ставити нове, потрібно позбавлятися від старого, але в даному випадку не можна просто «рубати з плеча», тому що неправильно зроблений демонтаж може просто зруйнувати всю опалювальну систему і взагалі привести до серйозної аварії. Ось лише один приклад того, з якими проблемами ви можете зіткнутися: виробляючи монтаж радіатора влітку, якість виконання робіт ви зможете перевірити з настанням опалювального сезону. І уявіть, що буде, якщо текти почнеться в сильні холоди. Ну а причиною помилок в монтажі можуть стати помилки, раніше допущені, коли ви ще намагалися самостійно прибрати старі батареї. Тому в даному випадку слід скористатися допомогою досвідчених фахівців, які оперативно проведуть роботи з демонтажу старих і монтажу нових, сучасних радіаторів опалення будь-якого типу.

Монтаж і демонтаж систем опалення у Львові

Монтаж і демонтаж систем опалення у ЛьвовіПерш ніж приступати до демонтажу, необхідно відключити водопостачання по стояку (якщо мова йде про багатоквартирний будинок), для чого буде потрібно відповідний дозвіл ЖЕКу. Причому врахуйте, що під час опалювального сезону отримати такий дозвіл майже нереально. Тобто, готуйтеся міняти батареї заздалегідь. Довірившись фахівцям , ви позбудетеся і від тривалої паперової тяганини, пов’язаної з отриманням подібних дозволів.

Технічно процес демонтажу старих радіаторів можна описати за такою схемою:

 • тимчасово відключається подача води;
 • знімається старий радіатор;
 • прокладаються нові труби системи водопостачання (іноді може знадобитися їх повна заміна), встановлюються перемички;
 • монтується запірна арматура, прокладаються труби, встановлюється терморегулятор, сам радіатор;
 • нарешті, підключається опалення, і система запускається знову.

Монтувати і демонтувати радіатори опалення досить складно — більш того, якщо підключити батареї неправильно, можна порушити функціонування всієї системи опалення в будинку. Тому краще доручити цю серйозну справу професійним робітникам.

Встановлення систем опалення у Львові

Установка радіаторів опалення включає наступні етапи:

 1. Демонтаж старих батарей.
 2. Розрахунок кількості секцій, які вам знадобляться. Їх число залежить від площі, яку ви збираєтеся обігрівати: однієї секції, як правило, вистачає на 2 квадратних метра при стандартній висоті стель (2,7 метра).
 3. Підготовка місця. Якщо залишилися труби занадто довгі, їх укорочують, якщо занадто короткі — навпаки, нарощують.
 4. Власне, монтаж. Спочатку треба вибрати правильний тип розводки. При самій установці потрібно дотримуватися правила «дистанції». Нижня решітка батареї повинна відстояти хоча б на 8 см від підлоги, верхня — на 5, а краще 10 см, від підвіконня. Зазор між радіатором і стіною не може бути менше 2-3 см. Крім того, потрібно простежити, щоб меблі не стояли надто близько до батарей — вони будуть забирати частину тепла, до того ж, почнуть швидко псуватися (особливо, якщо меблі дерев’яні).
 5. Підключення радіаторів опалення до труб.
 6. Установка терморегуляторів і кранів.
 7. Підключення труб опалення.

Монтаж систем опалення. Ціни у Львові

Які радіатори опалення вибрати?

Встановлення систем опалення. Ціни у ЛьвовіВони діляться на кілька видів відповідно до типу матеріалу, з якого виконані. Алюмінієві і сталеві радіатори багато в чому схожі. Вони витримують високий тиск і добре віддають тепло, їх легше встановлювати, так як вони небагато важать, до того ж, виглядають досить естетично. Але в багатоквартирному будинку їх не ставлять, тому що алюміній не терпить хімічних домішок у воді (в приватних будинках в водопровід пускають оброблену воду з нейтральним хімічним складом), а сталь іржавіє в літню пору, коли води в радіаторі немає. Чавунні радіатори встановлюють в багатоповерхових будинках найчастіше, але вони досить важкі і не витримують великого тиску. Крім того, можна придбати біметалічні батареї — вони легкі і швидко віддають тепло, але при цьому їм не страшна ні хімія, ні корозія металу. Успіхів!

Монтаж і демонтаж систем опалення. Ціни у Львові