Демонтаж сантехніки, ціна у Львові

Демонтаж сантехніки Львів. При капітальному ремонті квартири вторинного ринку, як правило, змінюють все старе сантехнічне обладнання: ванну, раковини, унітаз і навіть каналізаційні труби. Зробити демонтаж можна за допомогою компаній, що займаються цим видом послуг. Не завжди хочеться розлучатися з готівкою за те, що, здавалося б, можеш зробити сам. Але не варто приймати подібного роду рішення, якщо недостатньо знань про подібному занятті, тому що про це можна дуже пошкодувати. І тільки зваживши на шальках терезів все «за» і «проти» можна сміливо приступати до справи.

Рішення прийнято! Прибрати стару ванну, але не чіпати кахель. Досить Демонтаж сантехніки, ціна у Львовіскладне завдання, тому що зазвичай це монолітна споруда. Доведеться постаратися, щоб кахель залишився неушкодженим. Перш ніж зайнятися демонтажем безпосередньо ванни, необхідно звільнити її по периметру від кахельної окантовки. Якщо потоп в квартирі не входить в плани, то обов’язково потрібно перекрити воду. В першу чергу треба розібрати підлоговий сифон, який знаходитися під ванною. Його з’єднання, через довгий час зіткнення з водою прикипають так, що згорнути буває дуже важко. Але зливну решітку вивернути необхідно. У цьому випадку, якщо решітка з нетвердого металу, її просто потрібно розпиляти ножівкою. Потім на внутрішній стороні зливний решітки робимо бічні пропили. Тільки робити це потрібно дуже делікатно. Далі стамескою потрібно вибити злив через отвір ванни. Потім від’єднуємо трубу переливу. Відведення витягнути з розтруба труби, яку потім закрити пробкою діаметром 70-80 мм. Смугу заземлення також необхідно від’єднати від ванни. Тепер можна витягувати ванну з приміщення. Демонтаж раковини вже не здається таким складним, оскільки потрібно лише від’єднати підведення води, зняти кран і відвернути сифон. Всі частини доступні, і ніяких труднощів виникнути не повинно.

Демонтаж сантехніки у Львові

110Перед тим як демонтувати унітаз, потрібно з’ясувати якого він типу. Буває два види: з косим зливом і прямим. Раніше каналізація монтувалася з чавунних труб, і як правило, в старих будинках стоять унітази з косим кутом зливу. В цьому випадку треба бути гранично акуратними. Доведеться не тільки демонтувати унітаз, але і чавунне відведення спиляти або расчеканити. Перш ніж приступити до роботи, потрібно перекрити холодну воду і злити залишки води з бочка. Потім від’єднати підводку. Вона може виявитися не з гнучких шлангів, а з труб. Їх треба спиляти. Далі роз’єднати бочок і унітаз один від одного. Кріплення може бути заіржавілим і важко відкручуватися. В цьому випадку нарізне сполучення можна розпиляти ножівкою. Після того як зняли бочок, приступаємо до демонтажу самої чаші. У наші дні унітази кріпляться над поверхнею підлоги, двома або чотирма шестигранними дюбелями. У цьому випадку просто відвертаємо їх гайковим ключем. У старих же будинках основу унітаза заливали в підлогу цементом, з метою стійкості чаші. Ось тут може виникнути складність, так як спочатку доведеться звільнити місце кріплення і тільки потім відгвинчувати унітаз від підлоги. Щоб було легше з цим впоратися унітаз можна потихеньку розгойдувати. Також потрібно звільнити слив унітазу від труби каналізації. На крайній випадок можна розбити місця з’єднання , що не піддається, але при цьому простежити, щоб сколки не потрапили в трубу. Це може привести до забивання каналізації.

Демонтаж сантехніки у ЛьвовіДемонтаж сантехніки у Львові. Демонтаж каналізаційних труб виробляти в принципі не складно якщо вони пластикові. А якщо чавунні — чекає нелегке розкарбування. Основні клопоти пов’язані з звільненням доступу до них. Залежно від місця заміни труби буде і складність цієї роботи. Якщо необхідно міняти трубу стояка, то доведеться домовлятися з сусідами по будинку про тимчасове відключення водопостачання. Каналізаційні труби зібрані як конструктор, тому демонтувати їх досить легко. Ускладнення можуть викликати старі чавунні труби, які вкручуються одна в одну по різьбі. Саме це різьблення, через постійну вологість іржавіє і «закипає» так, що доводиться розпилювати або розколювати з’єднання. Чавун досить крихкий і пару сильних ударів спеціальним інструментом навряд чи витримає.

При демонтажі сантехнічного обладнання та каналізаційних труб, звичайно, найкраще звернутися до майстрів-сантехнікам. Щоб не сталося як в народному прислів’ї — «Скупий платить двічі!»

Демонтаж сантехніки, ціна у Львові