Монтаж і демонтаж каналізації :: Ціни :: Львів

З самого початку слід визначитися з ділянкою заміни старих труб на нові. Якщо потрібно замінити стояк, то будуть потрібні труби певного діаметру, якщо ж це труби розводки в квартирі, то перетин пластикових труб буде зовсім іншим.
Монтаж і демонтаж каналізації ЛьвівСкладнощів  в з’єднаннях каналізаційних труб немає, і особливі знання тут не потрібні. Труби із пластику з’єднуються між собою за допомогою розтруба і ущільнювальної прокладки, які перебувають на одному торці труби. Сполучені таким чином конструкції прикріплюються до стіни за допомогою призначених для цієї мети хомутів.

Монтаж і демонтаж каналізації у Львові

Більше часу і праці займає демонтаж старої каналізації. Тут може вже знадобитися «болгарка». З метою безпеки при демонтажі необхідно мати респіратор і захисні окуляри.
Можливо, буде потрібно робити стик між пластикової та чавунною трубою. Для цієї мети існують спеціальні перехідні муфти. Буває так, що неможливо зробити повний розпил при демонтажі старої труби. Якщо це чавун, то досить зробити розпил на половину по колу і при механічному зміщенні, або обертанні, вона лопне. Однак слід пам’ятати про крихкість матеріалу і неакуратність може привести до сколювання шматків, потрапляння всередину каналізаційної труби, що може значно змінити просвіт перетину і створити зайві проблеми.
Звичайна ножівка по металу теж придатна для роботи, але часу при її використанні піде набагато більше. Хотілося б порекомендувати в пластикових трубах, застосовувати люки для ревізій. Їх можна буде використовувати в разі аварійної ситуації, не буде необхідності робити додаткові розрізи, які приведуть до подальших витрат.
Ціни на монтаж каналізації у ЛьвовіНегативним моментом після заміни може бути збільшення гучності при стоці рідини через значне зменшення діаметра нової конструкції. Однак цього можна уникнути, якщо застосувати тепло-шумо-ізоляційний матеріал, використовуючи його при монтажі, а отвори в місцях проходження труб запінити монтажною піною.

Встановлення каналізації у Львові

Отже, маючи самі початкові навички з сантехнічних робіт, для нас не складе особливих труднощів зробити заміну каналізаційної системи і перейти на пластик, який не вибагливий у догляді, не піддається корозії, еластичний. Але все одно залишаться сумніви — а чи все зроблено правильно? Чи не буде головного болю і страху затоплення смердючої рідиною не власною квартири, не сусідів нижнього поверху. Добре якщо заміна каналізації самостійно проводиться в приватному будинку і наслідки відіб’ються виключно на власнику. А якщо це багатоквартирний будинок? Справа за вибором — самостійні дії, або звернення в спеціалізовану компанію. Кожен має право вибирати сам, але при уявній легкості не слід забувати про відповідальність за прийняте рішення.

Монтаж і демонтаж каналізації :: Ціни :: Львів