Демонтаж електрики. Ціни у Львові

Демонтаж електрики у Львові. Заміну електрики в квартирі потрібно починати з демонтажу старої електромережі. На перший погляд здається, що демонтувати розетки, вимикачі і сам кабель зі стіни досить просто, проте навіть в такому заході можуть виникнути труднощі. Наприклад, далеко не кожен знає, як знайти дріт, що проходить в стіні, але ж його теж бажано видалити перед прокладанням нової лінії. В цій статті ми розповімо про те, як виконати демонтаж старої проводки своїми руками, щоб читачі знали про всі тонкощі робіт.

Спочатку потрібно зібрати інструменти, які можуть стати в нагоді під час демонтажних робіт. Як мінімум у вас під рукою повинні бути:

  • Набір викруток
  • Пасатижі
  • Ізоляційна стрічка
  • Індикаторна викрутка, а ще краще — мультиметр
  • Болгарка і перфоратор
  • Ліхтарик
  • Прогумовані рукавички
  • Детектор прихованої проводки

Що стосується останнього, навряд чи доцільно буде купувати детектор для одиничного випадку. Вирішити проблему можна, зробивши металошукач своїми руками.

Демонтаж електрики у Львові

Демонтаж електрики. Ціни у ЛьвовіКоли всі інструменти будуть зібрані, можна переходити до демонтажу електрики. Насамперед вимкніть живлення в будинку або квартирі. Для цього в щитку відключаємо ввідний автоматичний вимикач, а також групові пікетники, якщо є (про всяк випадок).

Далі потрібно переконатися в тому, що напруга в приміщенні відсутня, інакше коли ви будете демонтувати розетку або вимикач, ураження електричним струмом не уникнути. Індикатором доторкаємся до двох роз’ємів і переконуємося, що лампочка не горить. Мультиметр повинен показати відсутність напруги в мережі.

Демонтаж електрики :: Низькі ціни у Львові

Коли живлення буде відключено, переходимо безпосередньо до демонтажу. Починаємо видалення старої проводки з розбирання розподільного щита — відключаємо дроти після вступного автомата і знімаємо всі групові автоматичні вимикачі та ПЗВ (на розетки, освітлення, окремі електроприлади). Коли щит буде розібраний переходимо далі — до демонтажу розеток і вимикачів.

Про те, як зняти старі вимикачі і розетки, довго пояснювати не потрібно. Просто відкручуєте гвинтики, знімаєте корпус і відключаєте дроти від затискачів.

Не забуваємо про люстри і настінні бра, їх також слід прибрати при демонтажі електрики у Львові.

Що стосується електролічильника, якщо ви хочете і його демонтувати (перенести на інше місце або взагалі замінити), то насамперед потрібно отримати відповідний дозвіл в керуючої компанії, тому що для демонтажу лічильника електроенергії доведеться зняти пломби.

Демонтаж електромережі Львів

В останню чергу виконують демонтаж електричного кабелю. Добре, якщо електропроводка проведена відкритим способом. В цьому випадку кабель просто видаляється з короба, а замість нього простягається новий. Можна ще більше спростити процес, прикріпивши кінець нового кабелю до старого. Під час протягання нова проводка якраз і замінить стару.

Демонтаж електрики у ЛьвовіСкладніше справи йдуть, коли потрібно демонтувати приховану проводку в стіні. У цьому випадку в першу чергу знайдіть, де проходить стара лінія електромережі. Найпростіший спосіб — візуально оглянути стіни. Там, де буде видно шви штукатурки, що виділяються, швидше за все проходить кабельна лінія. Якщо візуальних відмінностей немає, доведеться скористатися детектором, який покаже, де проходить стара електропроводка, яку потрібно демонтувати.

Звертаємо вашу увагу на те, що якщо ви будете міняти схему прокладки проводів, то зовсім не обов’язково видаляти електрику, що знаходиться в стіні, особливо якщо вона знаходиться в порожнинах панельного будинку. Досить буде просто ізолювати кінці і замурувати лінію, а нову провести в іншому місці. Це спростить процес демонтажу електрики.

Якщо ви все ж вирішили демонтувати стару електропроводку, тоді після знаходження траси прокладки кабелю за допомогою болгарки і перфоратора прорізаємо штукатурку і дістаємо прокладену кабельну лінію.

Демонтаж електрики. Ціни у Львові