Низькі ціни на демонтажні роботи у Львові

Демонтажні роботи у Львові. Перед початком ремонту квартири слід подбати про те, щоб приміщення було підготовлено до майбутніх робіт.  Потрібно видалити все, що перешкодить проведенню ремонтних робіт. Демонтажні роботи зазвичай не настільки складні, як сам ремонт, однак в процесі демонтажу з’являється багато сміття. Також важливо не забувати про певні правила і нормативи. У цій статті ми розглянемо різні види демонтажних робіт і порядок їх проведення.

Низькі ціни на демонтажні роботи у ЛьвовіПеред початком демонтажу проводки в квартирі слід знеструмити проводку, відключивши автомати, до яких приєднується головний силовий кабель. Перед відключенням проводів потрібно перевірити дроти за допомогою світлового індикатора маси. Це дозволить уникнути ураження струмом в тому випадку, якщо проводка була змонтована неправильно. Після демонтажу електрощита з автоматами у вас повинен залишитися тільки знеструмлений силовий кабель, підключений до основного автомата.

Дроти перед відключенням обов’язково перевіряються з допомогою індикатора. Починати роботу можна лише в тому випадку, якщо в проводці немає напруги. Якщо індикатор загоряється, весь ланцюг необхідно перевірити ще раз, щоб знайти допущену помилку. Після демонтажу автоматів в електрощиті залишається тільки головний живильний кабель з відключеним основним автоматом.

Після цього можна починати демонтаж проводів і кабелів. Спочатку потрібно демонтувати всі підключені до мережі пристрої: освітлювальні прилади, вимикачі, розетки та інші прилади. На всякий випадок перед демонтажем цих приладів також робиться перевірка світловим індикатором.

Приховану в стінах проводку можна не демонтувати, оскільки це потребує значних зусиль. В крайньому випадку демонтуються дроти з штроб біля приладів, якщо розташування їх міняти не планується. При установці нових приладів в інших місцях, старі місця під розетки та вимикачі закриваються, дроти попередньо ізолюються.

При переплануванні старої квартири бажано відразу демонтувати стару ванну і туалет. Це дозволить ефективно збільшити обсяг майбутніх сантехнічних приміщень, підняти висоту стелі, вентиляцію та інше. Якщо сантехнічні приміщення в старих будинках робилися з порушеннями кладки й монтажу, це призведе до проблем при кладці плитки, встановлення меблів і сантехнічних приладів, монтажі стель.

Видалення старої плитки бажано починати з видалення верхнього ряду. Кожний ряд кахлів акуратно відокремлюють від стіни, щільно закріплені плитки можна розбивати. Розчин під плитками в цілях очищення стіни видаляється. При використанні для робіт перфоратора важливо стежити за безпекою, щоб осколки плитки не потрапляли в очі. Також потрібно захищатися від пилу і в цілях уникнення травм регулярно виносити будівельне сміття.

Якщо плитка закріплена на стіні за допомогою клею, видалення старого шару плитки не становитиме значних зусиль. Таку плитку можна зберегти для подальшого використання. Крім цього не потрібно використовувати захист від пилу і осколків, так як сміття буде значно менше.

Демонтаж плитки варто починати раніше проведення інших ремонтних робіт, так як цей процес дуже курний і сміттєвий. Якщо ж ви почали демонтаж у квартирі, де решта ремонту  вже проведено, потрібно  ізолювати приміщення  за допомогою шару поліетиленової плівки.

Демонтаж старої підлоги спричинить не тільки велику кількість сміття і пилу, але і будівельний шум. Тому бажано подбати про сусідів, попередити їх про роботи, а також проводити демонтаж в робочий час і в будні дні. Також потрібно організувати винос і видалення будівельного сміття.

Обсяг демонтажних робіт буде залежати від типу конструкції підлогового покриттяі самої підлоги. Для ремонту дерев’яної підлоги потрібно буде видаляти дерев’яні лаги в основі підлоги, дошки підлоги, листи лінолеуму, ДВП. При демонтажі бетонної стяжки знадобиться перфоратор для видалення цементного перекриття. При видаленні плиткового покриття цілком достатньо буде використовувати дриль з ударним механізмом. Демонтаж підлогового покриття потребує використання маски для захисту від пилу і осколків.

демонтажні роботи у ЛьвовіПри демонтажі стін або перегородок потрібні різні інструменти. Для цегляних стін, стін з піноблоку або дерева можна використовувати ударні інструменти, такі як молоток, перфоратор або подібні. Однак для демонтажу залізобетонних стін або перегородок такі інструменти навряд чи підійдуть. В даному випадку бажано використовувати інструменти для різання алмазним кругом. Це дозволить уникнути значних навантажень на стіни і руйнування несучої конструкції, яку найчастіше роблять із залізобетону.

Для створення отвору в стіні потрібно потурбуватися про цілісність несучих конструкцій в стіні, щоб навантаження на стіну розподілялася рівномірно. Не варто забувати, що для демонтажу несучих стін, особливо з цегли, потрібно отримати дозвіл на проведення робіт. Черговість демонтажу передбачає видалення горизонтального ряду цеглин зі стіни, після чого конструкцію скріплюють сталевими швелерами. Після видалення всієї частини цегляної стіни встановлюються вертикальні швелери і вся конструкція надійно кріпиться.

При використанні потужних інструментів при демонтажі, пил для алмазного різання або потужних перфораторів, слід пам’ятати, що деякі прилади вимагають додаткової потужності. Можливо, вам знадобиться використовувати трифазну мережу або підключитися до електромережі під’їзду.

Демонтаж перегородки не потребує додаткових дозволів, так як вона не є несучою конструкцією. Способи демонтажу перегородок в першу чергу залежать від матеріалу, з якого вони виготовлені. Для легких перегородок, виконаних з гіпсокартону, потрібно демонтаж листів гіпсокартону, а потім видалення каркаса. Якщо перегородки виготовлені з цегли або бетону, їх демонтують вищевказаними способами.

Низькі ціни на демонтажні роботи у Львові