Будівництво котеджу та будинку під ключ у Львові

Будівництво котеджу та будинку під ключ у Львові. Етапи робіт

  1. Будівництво котеджу під ключ у Львові :: Фундамент

Для будівництва каркасного будинку у Львові підходять усі види фундаменту, але найдоцільніше для постійного проживання застосовувати стрічковий мілкозаглиблений фундамент. Також можна використовувати  свайно-гвинтовий, але при його використанні необхідно убезпечити комунікації, що підводиться, від промерзання, та й підлоги першого поверху будуть трохи холодніше, але для дачного будиночка він більш кращий через його дешевизну і швидкості монтажу.

  1. Будівництво будинку під ключ у Львові :: Перекриття першого поверху

Перекриття в каркасному будинку виконуються з дошки перетином 240х40 (250х50) з кроком 40см. Недобросовісні підрядники часто економлять на пиломатеріалі і роблять перекриття з перетином дошки менш 200х50, що призводить до прогинання підлоги при навантаженнях, а це неприпустимо. По зовнішньому периметру робиться обв’язка балок для додання конструкції міцності. Простір між балок заповнюється рулонним утеплювачем типу isover товщиною 20см. По балках перекриття стелиться лист OSB 18мм і притягується до балок саморізами. У деяких випадках застосовується OSB плита 9мм в два шари з проклейкою між шарів і зміщенням шарів, що дозволяє отримати єдину монолітну платформу.

  1. Будівництво будинку під ключ у Львові :: Стіни

Будівництво котеджу під ключ у Львові. Стіни складаються з нижньої і подвійної верхньої обв’язок і стійок розташованих між ними. Стійки для зовнішніх стін використовуються перетином 150х40 (150х50), а для внутрішніх 100х40 (100х50). Крок стійок повинен не перевищувати 40 см. Зовні стіни обшиваються листами OSB або фанерою, яка надає конструкції діагональну жорсткість. Простір між зовнішніми стійками заповнюється базальтовою ватою щільностю 35-50кг / м3. Зовні по OSB будинок оббивається паропроникною мембраною, а всередині паронепроникною. Зсередини по ізоляційної плівці кріпиться обрешітка і гіпсокартон. Зовні — лицьова обробка: сайдинг, блок-хаус, імітація бруса або щось ще. Теплоємність такої стіни можна порівняти зі стіною з цегли, товщиною 1,5-2 метра. У такі стіни можна прибрати комунікації до проведення внутрішньої обробки.

Будівництво будинку під ключ у Львові

  1. Будівництво котеджу під ключ у Львові :: Дах

Будівництво будинку під ключ у Львові. Конструкція даху виконується з крокв різного перетину в залежності від особливостей даху. По кроквах виконується обрешітка для металочерепиці або набиваються листи OSB під монтаж м’якої черепиці. Вибір покрівельного матеріалу залишається за замовником, але у кожного покрівельного матеріалу є свої плюси і мінуси. У разі розміщення під дахом мансардного поверху, проводиться утеплення міжкроквяного простору. В іншому випадку утеплюється стеля. Обов’язково в подкрівельному просторі робляться продухи для видалення вологого повітря.

  1. Будівництво будинку під ключ Львів :: Вікна, двері

У кожному будинку не обходиться без вікон і дверей, до їх вибору треба підійти дуже відповідально, тому що більша частина тепловтрат відбувається саме через них. Для свого будинку краще вибрати якісні двері, наповнені утеплювачем. Вікна у всіх виробників пластикових вікон приблизно однакові за якістю і функціоналом, ціни теж відрізняються не більше 10% за однакову продукцію. Найхолоднішою частиною вікна є склопакет, а не профіль, тому при виборі вікон треба брати двокамерний склопакет, бажано більшої товщини. І якщо переживаєте що вікно на першому поверсі може бути випадково розбите, наприклад грають в м’яч діти, то при замовленні вікон можна замінити стандартне зовнішнє скло на товстіше.

  1. Будівництво котеджу під ключ Львів :: Комунікації

Проведення комунікацій в будинок одне з найбільш відповідальних завдань. Ще при будівництві фундаменту прокладаються труби водопроводу і каналізації, що виходять з дому. Після завершення будівництва каркаса будинку можна приступати до прокладання електропроводки, пайки труб водопостачання, прокладання вентканалів і каналізаційних труб. Всі ці комунікації ховаються в стіни і не заважають при подальшій експлуатації будинку. Опалення монтується після внутрішньої обробки. На першому поверсі дуже приємно ходити по «теплій» підлозі, що створює в будинку додатковий комфорт.

  1. Будівництво будинку під ключ у Львові :: Оздоблення

Завершальним етапом будівництва є обробка приміщень і фасаду будинку. У внутрішній обробці стін і стель можна використовувати не тільки гіпсокартон. Стіни і стелі абсолютно рівні і по ним можна монтувати ПВХ або МДФ панелі, робити натяжну стелю, а по гіпсокартону можна клеїти шпалери, класти плитку або залишити просто рівні пофарбовані стіни. У зовнішній обробці теж вибір великий. Будь-які зовнішні оздоблювальні матеріали можна легко змонтувати на готові стіни.

Будівництво котеджу під ключ у Львові :: Матеріали для комунікацій

Електропроводка по будинку проводиться в пластиковій гофрі NYM кабелем. Причиною вибору такого кабелю є подвійний шар самозатухаючої ізоляції і прийнятна ціна. Водопровід як правило прокладається поліпропіленовими трубами або металопластом. У чому перевага таких труб? Вони не іржавіють, після спайки та опресовки можна бути впевненим, що ніде у стіні не почне підтікати вода навіть через 10 років. Також до переваг можна віднести зручність монтажу і невисоку вартість. Каналізація по будинку проводиться стандартними сірими пластиковими трубами, вони себе добре зарекомендували і альтернативу їм шукати не намагаються. Вентиляція проводиться пластиковими коробами компанії ЕРА і алюмінієвими гофроканалами.   Опалення проводиться теж поліпропіленовими трубами із застосуванням алюмінієвих радіаторів. Вибір радіаторів і котла залишається за замовником через майже однакову якість представленої продукції.

Будівництво котеджу під ключ у Львові

Будівництво під ключ Львів :: Покрівельні матеріали

При виборі якою буде покрівля та з якого матеріалу необхідно враховувати і якість матеріалу. Давайте розберемося в чому різниця між матеріалами одного типу, але різних цінових категорій. Якщо ви вирішили крити будинок металочерепицею, то на ринку буде представлений вибір з декількох компаній, а у кожної компанії кількома варіантами товщини і покриття. Отже, що ж вибрати? Товщина металочерепиці повинна бути не менше 0.55 мм, більш тонка мнеться як фольга під ногами покрівельників, а схил з безліччю вм’ятин буде виглядати жахливо. Матеріал покриття забезпечить схоронність поверхні покрівлі на довгі роки, але не треба думати що найдорожчий матеріал покриття є гарантією того, що покрівля буде стояти вічно. Багато чого при цьому залежить від техніки монтажу і професіоналізму покрівельників. Але якщо вибір ліг на м’яку черепицю, то варто подивитися різних виробників, бо у них якість від виробника сильно відрізняється. Але у кожного виробника є різні сорти черепиці і вони теж відрізняються. На що потрібно звернути увагу? Матеріал основи гонтів черепиці, зазвичай склотканина або поліестер, також буває поліефір. Різниця не велика, так як на нього навантаження не припадає. Розрізняються за посипанням – крихта або гранулят, принципова різниця тільки у візуальному ефекті. Головне, на що треба звертати увагу – склад полімерної бітумної суміші і клейка основа гонта. Ціни у виробників в основному залежать від кількості добавок полімерів в бітумну масу: чим більше – тим дорожче. Різниця у результаті: дешева м’яка черепиця швидше втрачає посипання і вигоряє, але якщо бюджет будівництва котеджу у Львові підтискає можна покрити недорогою, а років через 15 оновити другим шаром покрівельний килим.

Будівництво будинку та котеджу під ключ Львів