Будівництво будинку Львів

Проект будинку — це перше, на що слід звернути увагу його майбутнім власникам, задовго до старту будівництва. Даний етап є не менш відповідальним, ніж закладка фундаменту, оформлення правовстановлюючих документів або, наприклад, пошуку бригади будівельників. Проект — це те, з чого починається все. Тому дізнайтеся, як правильно вибрати і замовити план будинку вашої мрії в remontudomi.lviv.ua!

Будівництво будинку Львів

Готові проекти будинків або створені на замовлення?

Вибираючи проект, слід розуміти, що ви можете підібрати для себе вже як повністю готовий варіант, розроблений архітектором, так і створити його під замовлення, вказавши всі свої переваги і побажання фахівцеві. У першому випадку, якщо вибирати серед готових креслень, вам вдасться трохи заощадити на придбанні усієї проектної документації, оскільки вона обійдеться вам значно дешевше, ніж створення проекту під замовлення. Але, в більшості випадків, готові варіанти далеко не на 100% відповідають уподобанням людей, які підшукують оптимальний для них варіант будинку.

Замовляючи індивідуальний проект будинку, безумовно, ви заплатите більше, але тоді майбутній будинок буде повністю відповідати вашим вимогам:

 • Розташування і розміри кімнат;
 • Зовнішній дизайн будинку;
 • Технічні параметри будови — товщина стін і тип використовуваних матеріалів;
 • Площа і кількість поверхів;
 • Багато іншого.

При цьому, ви можете вносити навіть найдрібніші зміни в план будинку і архітектор обов’язково прийме всі ваші побажання, перш ніж проект остаточно буде затверджено.

Будівництво будинку Львів

Як вибрати проект будинку — 5 порад, які допоможуть вам визначитись!

Щоб вибір став для вас значно простіше, рекомендуємо керуватися наступними параметрами, визначити відповіді на поставлені питання:

 • Яке цільове призначення передбачає ваш майбутній будинок? Це буде будова для постійного проживання або ж ви плануєте будівництво заміського будинку, куди будете приїжджати на вихідні всією сім’єю, після робочого тижня?
 • Передбачувана кількість осіб, які будуть проживати в будинку. Від цього залежить вибір діапазону площі, кількість кімнат і поверхів будинку.
 • Чи будуть в будинку додаткові приміщення, такі як: гардеробна, балкони та лоджія, тераси, льох і т.ін.?
 • З якого матеріалу віддаєте перевагу будувати? Старій і перевіреній цеглі, або ж новому і популярному газобетону? А може, ви прихильник екологічно чистого зрубу?
 • Фінансова сторона питання — яку суму, орієнтовно, ви припускаєте виділити під будівництво будинку Львів?

Безумовно, шукати натхнення для свого власного проекту ми рекомендуємо, переглядаючи вже готові будинки. Ймовірно, вам сподобаються якісь з них цілком, або окремі їх деталі, які ви захочете реалізувати в своєму власному домі! І, звичайно ж, не нехтуйте можливістю поспілкуватися з фахівцями та отримати пропозиції від них. Маючи різні ідеї, вам простіше буде зрозуміти, чого саме ви хочете, яким віддаєте перевагу бачити свій майбутній будинок!

Будівництво будинку Львів

Монолітне будівництво — один з найперспективніших способів зведення заміських будинків.

Приватне монолітне будівництво будинків Львів отримало свій розвиток після розробки всіх процесів і впевненості в надійності технологій, перевіреному в висотному багатоповерховому будівництві.

Основним матеріалом при такому будівництві є монолітний залізобетон: арматурні каркаси, залиті бетонною сумішшю.

Головна перевага монолітних конструкцій — це можливість будувати будинки будь-якої поверховості і висотності, будь-яких обсягів і геометричних форм.

При ретельному дотриманні всіх технологічних процесів, монолітне будівництво можна вести в будь-який час року при будь-яких погодних умовах.

Будівництво будинків Львів із залізобетону може бути, як повністю монолітним, так і монолітно-каркасних. У першому випадку всі стіни і перекриття виконуються з монолітного залізобетону. При монолітно-каркасному будівництві із залізобетону виконується каркас — колони, перекриття, частини стін, решту обсягу заповнюється цеглою або газобетоном.

Якщо ви хочете будувати по-справжньому надійний і довговічний будинок, моноліт — це той варіант, який необхідно розглянути в першу чергу!

Монолітне будівництво — дуже відповідальний спосіб зведення будинку.

Воно повинно виконуватися тільки професійними будівельниками з використанням високоякісних матеріалів та спеціалізованої техніки.

Будівництво будинку Львів

Переваги монолітних будинків

 • Міцність і стійкість

Єдина і цілісна конструкція при відсутності або мінімальній кількості швів є дуже надійною, міцною і навіть сейсмостійкою. Будівництво будинків Львів монолітних можна вести в сейсмонебезпечних районах і на слабких грунтах.

 • Швидкість і всесезонність проведення робіт

Процес заливки бетону в опалубку — досить швидкісний процес. Монолітні роботи можна проводити круглий рік незалежно від погодних умов. У зимовий період знадобляться лише спеціальні модифікуючі присадки, що знижують температуру замерзання води.

 • Широкі архітектурні можливості

Завдяки технології будівництва, архітектура будівлі, що зводиться може мати будь-які розміри, пропорції і геометричні форми. У монолітному бетоні можна реалізувати будь-яке архітектурне завдання.

Будівництво будинку Львів

 • Економічність

У монолітному будинку навантаження на фундамент розподіляється рівномірно, і можна влаштовувати більш легкий фундамент. При якісній заливці бетону, поверхні підлоги, стін і стелі не зажадають додаткового вирівнювання і будуть готові до чистової обробки.

 • Довговічність до 150 років

Монолітні конструкції будинку не втратять своїх якостей протягом довгих років. 100-150 років — це мінімальний гарантійний термін для монолітного будинку

 • Універсальність внутрішніх просторів

Зовнішні монолітні стіни будинку дозволяють планувати всередині будь-які простори. При необхідності перепланування приміщень, це буде легко зробити, не втративши ніяких міцностей будинку.

Будівництво будинку Львів

Переваги цегляних будинків

Незважаючи на постійну появу нових видів будівельних матеріалів, цегла є одним з найпопулярніших матеріалів для заміського будівництва.

Останнім часом широкої популярності набула, так звана, поризована кераміка.

Керамічні поризовані блоки мають більший розмір і кращі теплозахисні властивості в порівнянні зі звичною рядовою цеглою. Завдяки великому розміру керамічних блоків, значно скорочується час будівництва, а значить і його вартість.

Товщина стін з цегли залежить від особливостей проекту, наявності або відсутності утеплювача в майбутньому. Ми в основному використовуємо великогабаритну поризовану кераміку марок ЛСР і Porotherm. Цеглини цих марок дещо відрізняються за своїми якостями і вартістю.

Вид цегли, товщина стін і їх можлива обробка підбирається для кожного проекту, враховуючи будівельні норми і правила та побажання і фінансові можливості замовника.

Будівництво будинку Львів

Основні переваги будинку з цегли

·        Довговічність

Цегляний будинок по праву може називатися родовим гніздом, тому що служити він буде своїм господарям століттями, і переходити з покоління в покоління, як мінімум, протягом 150 років (термін служби регламентований ГОСТом). Цегла стійка перед спекою і морозом, дощем і снігом, вітром і навіть ураганом. Цегляні стіни стійкі до утворення цвілі, грибка, до комах і гризунів.

·        Міцність

Цегла — популярний матеріал для будівництва заміських будинків Львів великих площ і поверховості, так як він володіє найвищими характеристиками по міцності і надійності. У цегляному будинку можна влаштовувати залізобетонні перекриття, великі монолітні сходи, вішати на стіни будь-які ваги і не боятися за збереження конструкцій.

·        Морозостійкість і теплоізоляція

Цегла володіє вкрай високою морозостійкістю, витримуючи десятки циклів заморозки без втрати своїх властивостей.

Цегляні котеджі мають велику теплову інерцію: вони повільно прогріваються і довго остигають. Будинок з цегли навіть з відключеним опаленням ще довго буде зберігати своє тепло. Цегляна стіна товщиною 80 см, відповідає теплоізоляційними властивостями стіни з дерева товщиною в 2 метри.

Будівництво будинку Львів

·        Звукоізоляція

Цегляна стіна відмінно поглинає як побутові шуми, так і зовнішні звуки. У будинку з цегли буде комфортно жити великою галасливою сім’єю навіть поблизу дороги. Ні зовнішні, ні внутрішні шуми не будуть вас турбувати.

·        Пожежна безпека

Цегла володіє найвищіми вогнетривкими властивостями серед усіх будівельних матеріалів. Цегла не горить і здатна витримувати дуже високі температури. Цегляні стіни не підтримують горіння, тому їх загоряння зводиться до мінімуму.

·        Екологічність

За екологічними показниками цегла займає друге місце після дерева. Цегла виготовляється з натуральних матеріалів: глини, піску і води. Крім того, цегла є «дихаючим» матеріалом, він здатний пропускати водяні пари, тим самим регулюючи мікроклімат у будинку. На відміну від дерева, цегла не гниє, в ньому не можуть завестися гризуни і комахи.

Будівництво будинку Львів

Будинки, побудовані з цегли, зарекомендували себе як довговічні, надійні і безпечні. Завдяки своїм властивостям і вартості, будівництво будинків Львів з великоформатної цегли, стало таким популярним в останні десятиліття і заслужено лідирує в області заміського будівництва.

Ми проектуємо і будуємо цегляні будинки і котеджі під ключ у Львові і області вже більше 10 років. Ми виконуємо весь комплекс проектних, будівельно-монтажних, інженерних та оздоблювальних робіт, а так само роботи з будівництва допоміжних споруд і благоустрою території.

Будівництво будинку влітку або взимку: плюси і мінуси

Коли починати будівництво будинку Львів? Це питання автоматично виникає, як тільки на руках з’являється готовий проект будинку — не важливо типовий він або виконаний за індивідуальним проектом. Будівельні норми і правила єдині для будівництва.

Наші прабатьки були впевнені, що починати будівництво будинку потрібно було після дня весняного рівнодення (21 березня) і це уявлення цілком зрозуміло, адже починати будівництво, а воно починається з планувальних і земляних робіт, раніше практично неможливо.

Будівництво будинку Львів

Сучасні технології та матеріали для будівництва дозволяють починати і продовжувати вести будівництво будинку Львів практично при будь-яких погодних умовах. Наприклад, для бетону існують спеціальні добавки, які дозволяють виробляти монолітні роботи при температурі до -20 градусів за Цельсієм. Звичайно, при такому морозі необхідний ще і прогрів протягом трьох днів, але вже з цього зрозуміло, що взимку будувати можна. Існує думка, що, наприклад, будинки з брусу або колоди в принципі краще ставити взимку — зимовий ліс краще, та й будинок дає менше усадки. Але монолітного і дерев’яного заміського будівництва у нас ведеться не так багато. Для будівництва заміського будинку людина, як правило, вибирає або звичну керамічну цеглу, але більшого формату, або досить новий, але що добре себе зарекомендував газобетон. І навіть цегляний або газобетонний будинок можна будувати взимку, виключаючи, звичайно, сильні морози.

Традиційний період будівництва будинку — весняно-літній-осінній період

Фундамент, як правило, заливається навесні з настанням постійної плюсової температури повітря, коробка будинку, включаючи дах зводиться з червня по жовтень. Якщо всі роботи проведені в термін, то в зиму можна проводити інженерні та внутрішні оздоблювальні роботи.

Треба сказати, що тут має збігтися дуже багато умов.

Перше — регіон будівництва. У південних містах будівництво може і не зупинятися зовсім і навіть не нести додаткових фінансових навантажень, в північних же областях комфортний період для будівництва набагато коротше.

Друге — розмір будівництва. Чим менше будинок, тим швидше його можна побудувати. Невеликий одноповерховий будинок звести набагато швидше, ніж навіть з такою ж площею, але двоповерховий. При одноповерховому будівництві не витрачається час на влаштування, а також набір міцності міжповерхових перекриттів і монолітних сходів.

Третє — фінансова складова. Зрозуміло, що для того, щоб побудувати будинок потрібні не тільки проект і ділянка, на якій буде збудовано будинок, але і гроші. Будівництво будинку Львів — така річ, де все передбачити і розрахувати на весь період будівництва рідко вдається. Будівельні та оздоблювальні матеріали можуть дорожчати з плином навіть невеликого часу, може помінятися вибір оздоблювальних і декоративних матеріалів, а це спричинить збільшення всієї вартості будівництва. Як не дивно, але іноді плануючи будівництво, у майбутнього господаря вдома не завжди формується правильне уявлення про потенційну вартість зведення будинку. В якості реклами деякі будівельні компанії або приватні майстри залучають клієнтів свідомо заниженою (неможливою) ціною будівництва. Дивлячись на такі пропозиції, замовник розраховує вартість свого будівництва. На ділі ж, зазначена ціна просто неможлива в умовах сучасного ринку, або можлива, але за умови абсолютно низької якості виконання робіт або незрозуміло де куплених матеріалів.

Будівництво будинку Львів

Безсумнівно, що у літнього будівництва набагато більше плюсів, ніж у зимового. Можна навіть сказати, що у зимового, якщо говорити про цегляних і газобетонних будівництвах, є один єдиний плюс. Це те, що при сучасних матеріалах і технологіях його в принципі можна вести. Головний мінус будівництва будинку Львів взимку — його багаторазове подорожчання. Підвищена вартість матеріалів, витрати на створення захисних конструкцій та утеплення будмайданчика, а так само збільшення розміру оплати праці робітникам. Виходячи з усього викладеного, зрозуміло, що зимове будівництво швидше вимушена міра для кам’яного будівництва, ніж якась необхідність. Швидкість виконання робіт в такий період невелика, а вартість навпаки — тільки зростає. Якщо грамотно спланувати весь план виконання робіт, розподілити фінансові потоки, то розумніше починати будівництво будинку Львів навесні і закінчити його до мінусових температур. Якщо в будинку будуть проведені всі інженерні системи — опалення, електропостачання, водопостачання і каналізація, можна продовжувати вести внутрішні роботи, але вже в готовому опалювальному будинку.

Якщо говорити про те, що неодмінно треба зробити взимку, так це підготувати проект будинку, вибрати будівельну компанію і закупити матеріали. Маючи проект на руках, укладений договір на будівництво, навесні вже за планом можна приступити до будівництва. Взимку всі виробники постачальники будівельних і оздоблювальних матеріалів, як правило, надають максимальні знижки. На цьому можна істотно заощадити, закупити більше матеріалу або направити гроші на оплату роботи.

Будівництво будинку Львів

Плануючи будівництво свого заміського будинку, проконсультуйтеся з професійними будівельниками та оцініть всі плюси і мінуси зведення конкретно вашого будинку.