Бетонна стяжка :: Помірні ціни на монтаж у Львові

Отже, що ж таке бетонна стяжка і для чого вона потрібна? Бетонна стяжка Львів — це процес вирівнювання поверхні підлоги після того, як будинок буде побудований. Адже після зведення коробки будівлі бетонні підлоги або залізобетонні перекриття мають горби, западини, перепади рівня, іноді досить значні. Вирівнювання підлоги у Львові можна назвати одним з головних етапів обробки та багатьох цілком резонно цікавить, як зробити стяжку самому, без залучення дорогих фахівців.

Бетонна стяжка МонтажТрадиційний процес трудомісткий, але не особливо складний. Бетонна стяжка своїми руками — це цілком здійсненне завдання, якщо у вас є хоча б найменші будівельні навички. Перед цим слід підготувати поверхню, очистити її від бруду і пилу. Потім поверхня підлоги рясно змочується водою, щоб запобігти швидке поглинання вологи з бетонного розчину. І тільки потім поетапно починаємо робити стяжку підлоги.

Монтаж бетонної стяжки у Львові:: Визначення нульового рівня

Перед тим як зробити бетонну стяжку підлоги, нам належить найлегший етап з фізичної точки зору, але вимагає уваги і терпіння. Використовуємо для робіт звичайні водяні або лазерні вимірювальні прилади, за аналогією також названі рівнями. Виставляється перша мітка. Далі рівнями переносимо мітки на кожну стіну. Отримуємо кілька точок прив’язки, які з’єднуємо горизонтальною лінією. Застосування вимірювальних приладів дозволяє визначити рівень стяжки не відносно підлоги, а відносно горизонту.

Важливо! Щоб запобігти можливому розтріскуванню, висота стяжки повинна бути не менше 3 см (оптимальна товщина 5 см).

Бетонна стяжка Львів :: Встановлення маяків

Маяки — це напрямні. Бетонна стяжка буде рівною лише тоді, коли маяки будуть встановлені правильно. Вони повинні бути досить жорсткими, не прогинатися під вагою інструменту. Є кілька способів установки маяків — застосування спеціальних заводських, застосування металевих профілів або труб або пристрій цементно-бетонних маяків. Всі засоби хороші, головне — це міцна фіксація. Але так як правильно зробити стяжку підлоги новачкові складно, не варто економити, а бажано скористатися металевими маяками. Найкраще встановити маяки густіше. Вони повинні йти паралельно один одному на відстані достатній, щоб оперти на них обидва кінці спеціального правила. Найкраще правило брати невелике, близько 1,5 — 2 метрів.

Монтаж бетонної стяжки у Львові:: Заливка розчину

Його виготовляють або в бетономішалці, або вручну. Спочатку без застосування води перемішується пісок з цементом в співвідношенні 1: 3 або 1: 4, в залежності від марки цементу. Попередньо не буде зайвим пісок просіяти. Потім додається вода, і розчин перемішується до стану густої сметани. Колір повинен бути рівного сірого кольору, без коричневих, жовтих вкраплень. Розчин не повинен мати грудок, каменів і інших сторонніх домішок.

Бетонна стяжка Монтаж ціни

Заливаємо в кімнаті розчином смугу, шириною приблизно 1-1,5 м перпендикулярно встановленим маякам, і на їх висоту. За допомогою правила починаємо формувати гладку поверхню. Тільки що укладений розчин проколюємо тонким стрижнем. Так ми усунемо повітряні порожнини. При розгладженні розчину виходитимуть надлишки вологи, їх ми зганяємо на себе. Так метр за метром заливається кімната, потім наступна і так до кінця.

Монтаж бетонної стяжки Львів :: Затирка і грунтовка

Добу даємо цементу схопитися, після чого прибираємо маяки. Решту слідів грунтуємо, затираємо свіжим розчином. Якщо після заливки утворилися нерівності, їх також затираємо спеціальними пристосуваннями.

Догляд за стяжкою

Затирка — це не останній етап. За стяжкою потрібно стежити ще 10-15 днів. Щоб домогтися максимальної міцності не даємо цементу висихати, щодня змочуюємо залиті підлоги. Штучна сушка підлог в цей період категорично заборонена. Лише тоді бетонна основа буде міцною і не потребуватиме до себе уваги багато років.

Бетонна стяжка :: Помірні ціни на монтаж у Львові