Багаторівневі стелі :: Ціни на монтаж у Львові

Одним з найбільш популярних способів прикрасити як житлове, так і комерційне приміщення у Львові є багаторівневі стелі. У даній статті ми поговоримо докладніше про те, що вони собою являють.

Багаторівневі стелі у Львові

Багаторівневі стелі Львів: види

Існує два основних види таких стель: з гіпсокартону і натяжні.

Багаторівневі натяжні стелі у Львові

Користуються великою популярністю завдяки тому, що мають тривалий термін експлуатації. Також у нього відмінний естетичний вигляд, прикрашає будь-яке приміщення, кімнату можна зонувати.

Ці багаторівневі стелі Львів так само хороші тим, що з їх допомогою можна приховати всі нерівності стелі.

З розумом підібраний матеріал допоможе приховати недоліки кімнати і інтер’єру. Можна підібрати найрізноманітнішу кольорову гаму.

Конструкція багаторівневого стелі може мати до 4 рівнів.

Багаторівневі стелі з гіпсокартону у Львові

На відміну від попереднього, цей стелю значно простіше в установці і його не дуже складно зробити самостійно. Це його основна перевага.

До недоліків можна віднести не довгий термін служби і не широка колірна гамма гіпсокартону.

Монтаж багаторівневих стель :: Низькі ціни Львів

Тепер розглянемо докладніше, як встановлюються багаторівневі стелі.

Багаторівневі натяжні стелі Львів

Такі багаторівневі стелі своїми руками створити вкрай важко. Потрібно мати особливі навички та спеціальне обладнання. Тому, краще звернутися за допомогою до фахівців.

Але якщо ви впевнені в своїх силах, то можете приступати до роботи. Для початку потрібно ретельно вимірювати кімнату, і визначити лінію, по якій буде прикріплений багет.

Багаторівневі натяжні стелі: монтаж у Львові

Самі роботи проводите в кілька етапів:

 1. Очистіть поверхню від старого покриття.
 2. На стелі намалюйте контури майбутнього нижнього рівня.
 3. Перед тим, як прикріпити профіль, потрібно прикріпити маленькі брусочки по периметру нижнього рівня, а до цих брусочками прикріпити багет.
 4. Що б створити багаторівневий стелю з підсвічуванням, на цьому етапі потрібно провести монтаж електропроводки. Також встановіть кріплення для люстри і карнизів.
 5. Натягніть нижній рівень і після цього в той же технологічний зазор — другий рівень.
 6. Встановіть світильники.
 7. Використовуючи маскувальну стрічку, закладіть технологічні щілини.

Необхідні інструменти:

 • Гострий ніж;
 • лопатка;
 • Викрутка і молоток;
 • дюбеля;
 • Рівень, по можливості лазерний;
 • Гармата теплова;
 • Балон газовий;
 • драбина;
 • Перфоратор.

Врахуйте, що теплова гармата дороге устаткування. І купувати її для разового використання немає сенсу. Ви можете її позичити у знайомих або взяти в оренду. Також потрібно бути уважним з газовим балоном, не заправляйте інструмент його самостійно на газозаправних станціях, а тільки на спеціальних станціях.

Багаторівневі стелі з гіпсокартону Львів

Багаторівневі стелі монтаж у Львові

Монтаж багаторівневих стель у Львові даного виду значно легше, ніж натяжних стель. Але все ж потрібно буде постаратися.

Перед тим, як створити багаторівневі стелі, потрібно, як і в попередньому варіанті, очистити поверхню. Так само відзначте місця, де будуть знаходитися освітлювальні прилади.

У місці, де буде знаходитися перший ярус, по периметру прикріпіть профіль (найкраще 27х30 мм). Далі, від виміряного центру кімнати в різні боки відміряйте необхідну відстань і позначте мітками.

Використовуйте оббивний шнур, що б перенести розміри на гіпсокартон.

Якщо створюєте багаторівневу стелю у Львові з підсвічуванням, то на даному етапі подбайте про освітлення. Провід тримайте в кабель-каналі і підведіть їх до місць, де буде розміщена люстра або світильники.

Наступним етапом буде кріплення гіпсокартону. Між конструкцією першого рівня і другим має бути не менше 20 см. Прикріпіть гіпсокартон всюди, де не передбачений другий рівень. Шви рекомендуємо зашпатлювати.

Аналогічним способом створіть каркас для другого рівня. У Львові багаторівнева стеля з гіспокартону своїми руками на даному етапі відрізняється лише тим, що може знадобитися створення кривих ліній. Для цього потрібно надрізати в потрібних місцях профіль ножицями по металу. До того ж профіль спочатку кріпиться до підвісів, а потім вже вставляється в напрямні.

Такі ж аналогічні дії проведіть з проводкою.

Коли зашивали гіпсокартоном багаторівневі стелі Львів, дії на другому рівні такі ж, як і на першому. Слідкуйте тільки, що б стики першого рівня не збігалися зі стиками другого.

Що б створити багаторівневі стелі потрібно зігнути лист гіпсокартону. Що б було легше це зробити, намочіть лист водою з одного боку. Не потрібно мочити весь лист, а тільки ганчіркою або долонею одну сторону. Всі роботи проводите вкрай акуратно, оскільки мокрий гіспокартон легко рветься.

Оскільки при висиханні лист розгортається, постарайтеся гарненько підігнати картон і впритул прикріпіть профіль, що б лист не розгорталася.

Коли монтаж багаторівневих стель у Львові закінчений, потрібно покрити шви серпянкою, а потім фугенфюллер. Після висихання затріть шви, використовуючи абразивну сітку. Потім в кілька шарів зашпатлюйте і можна фарбувати.

Багаторівневі стелі :: Ціни на монтаж у Львові