Архітектурне освітлення || Помірні ціни у Львові

Архітектурне освітлення ЛьвівАрхітектурне освітлення у Львові — відносно молодий напрямок в українському будівельному інжинірингу. Архітектурне освітлення Львів, як окремий напрямок світлового дизайну стало активно формуватися протягом останніх п’яти років. Головне завдання архітектурного освітлення — правильне розуміння естетики світла як основного принципу управління простором світлодизайну. Залежно від якості світла, вироблене враження може бути найрізноманітнішим і робити глибокий вплив на феноменологію нашого сприйняття. Правильне освітлення створює сприятливу атмосферу, формує красу будівлі, виділяє архітектурні деталі. Конструювання світлового образу сьогодні включає кілька основних способів, що принципово відрізняються один від одного.

Архітектурне освітлення Львів

Перший прийом, який використовують світлові дизайнери полягає в прагненні передати образ об’єкта максимально точно, тобто слідувати вигляду як архетипу. Цей прийом досить стереотипний, але справедливо відзначити, що такий спосіб освітлення доречний і виправданий при застосуванні освітлення пам’яток архітектури і монументального мистецтва. Образ таких будівель лягав в свідомості людей, і його недоцільно міняти.Частіше за все він здійснюється застосуванням прожекторного світла, що заливає, яке нагадує сонячне світло.

Другий спосіб полягає в створенні нічного, альтернативного способу. Він грунтується на потенціалі освітлювальної апаратури, на особливостях світлорозповсюдження і зорового сприйняття людини в умовах нічного міста. Освітлення такого характеру переважно для нових, великих архітектурних форм, характер яких повинно визначати світло. Велику роль в подібного роду освітленні відіграє психологічна функція освітлення, яка може не тільки відтворювати обсяг в темряві, але вкласти в образ певний сенс, підкреслити його архітектурну виразність. Будинки, освітлені за спеціальною запроектованою системою, виробляють яскраве, повне, безумовно заздалегідь продумане враження. В області світлооб’ємного проектування насправді існують безліч професійних прийомів, які допомагають підсвічуванням зробити візуально з панельної п’ятиповерхівки особняк, а з особняка — палац. Виявлення об’ємної форми об’єкта досягається:

  • розподілом кольору різної інтенсивності;
  • бажану зміну «маси» будівлі — наростанням або зменшенням яскравості фасаду від низу до верху;
  • змалювання силуету будівлі можливе за допомогою архітектурного освітлення у Львові, що заливає;
  • виявлення будь-якої просторової системи підкреслюють особливою яскравістю або кольоровістю.

Архітектурне освітлення у Львові :: Якісний монтаж

Третій спосіб — декоративне освітлення — можна назвати найцікавішим прийомом в архітектурній світловий роботі. Це освітлення створює світловий малюнок, мало пов’язаний з конструктивним рішенням фасаду, і нерідко використовує активну світлодинаміку, тому воно більш споживане при створенні альтернативних світлових контробразів.

Архітектурне освітлення у ЛьвовіАрхітектурне освітлення не може бути дешевим за визначенням. Вартість підсвічування складається з багатьох складових: розробки проекту, типу підсвічування, вартості ламп і світильників, монтажу, роботи альпіністів і т.д. Чим вище клас будівлі, тим вище ціна на надання послуг з організації підсвічування. Будівля з добре організованим підсвічуванням має додаткові маркетингові переваги, що впливає на вартість об’єкту. Освітлення відіграє важливу роль як в залученні уваги аудиторії так і в формуванні статусу компанії.

Архітектурне освітлення || Помірні ціни у Львові