3-D підлога Львів. Якісний монтаж за помірними цінами

3-D підлога ЛьвівСеред підлогових покриттів 3D підлоги у Львові нововведення, а хтось, можливо, і зовсім вперше про них почує. Проте, цей різновид обробки безумовно заслуговує на увагу. В першу чергу, поговоримо про практичність. Наливна 3д підлога Львів це цілісна, за своєю структурою, поверхня. Дуже міцна, і якщо технологія укладання дотримана правильно, така підлога збереже свою цілісність на багато років. Полімерна поверхню стійко переносить контакт з вологою і брудом, не боїться подряпин і перепадів температури. Але головною перевагою, звичайно ж, є можливість відобразити будь-яке зображення на поверхні підлоги. Будь-яка ваша фантазія може бути втілена в життя! Крім того, те чи інше зображення може візуально збільшити розміри приміщення.

Пам’ятайте, неякісне укладання відіб’ється на зовнішньому вигляді малюнка, він не стане родзинкою і окрасою інтер’єру, а скоріше нагадуванням про даремно витрачені кошти.

Технологія укладання наливної 3D підлоги у Львові включає в себе наступні етапи робіт:

 Процес виготовлення основи. Робиться бетонна стяжка, яка ретельно перевіряється на наявність тріщин і нерівностей. Важливо виявити і знищити їх на початковому етапі, інакше все це відіб’ється на кінцевому результаті у вигляді здуття, шорсткостей і зіпсованого малюнка.

 На чисту і гладку основу наноситься базовий шар. Він закриває пори бетону і пов’язує заснування з декоративною плівкою.

 Нанесення плівки або тканини з 3D малюнком — це один з найважливіших моментів, що вимагають підвищеної уваги з боку майстрів. Рівномірно і повільно, що б уникнути міхурів або зморшок, плівка розкочується по поверхні основи.

 Заливка полімером. Структура полімерного складу така, що він сам починає вирівнюватися на поверхні. Але для досягнення ідеальної гладкості, майстри обробляють її валиком додатково.

 Готова підлога заливається захисним лаком.

3-D підлога Львів :: Самостійний монтаж

Етапи роботи по влаштуванню наливної 3д підлоги у Львові включають в себе наступні дії:

  1. ретельна підготовка основи на підлозі;
  2. нанесення основного шару;
  3. робота із зображенням;
  4. нанесення фінішного шару на готове декоративне покриття.

3-D підлога Львів ціниНа першому етапі проводиться шліфування бетону з послідовним видаленням всіх виступів і заповненням тріщин цементним розчином. Наступне, що потрібно зробити — нанести 2 рази шар грунтовки для повного заповнення всіх пор в бетонній основі. Час повного застигання доходить до однієї доби. Базовим шаром наливної підлоги можна зробити підлогову стяжку або ж полімер. Якщо планується об’ємне зображення з дрібним декором, то полімер повинен бути кольоровим, виступаючим в ролі фону. При вирішенні поклейки обраного зображення, його потрібно роздрукувати на спеціальній тканині з використанням термодруку або ж звичайної плівки з вінілу.

Головна вимога — 3Д картинка повинна наклеюватися рівно, без утворення бульбашок. Захисний лаковий шар наноситься на покриття тільки тоді, коли тривимірне зображення повністю висохло. При виборі дрібного декору з пустотами, частинки затираються глиною або ж гіпсом. Перед тим як укладати декоративний елемент, заливається полімерний шар і прокочується. Після цього формується основна картинка.

Приміщення повинно бути «вільним» від попадання бруду і пилу на покриття протягом 2 діб. Після закінчення цього часу наноситься двоміліметровий шар полімеру, прокочується. Обов’язково залишити матеріали до повного висихання.

3-Д підлога Львів :: Фінішний шар

Останній шар на підлозі має незначну товщину — близько 0,7 мм — але грає дуже важливу захисну роль. Для нього потрібно зробити наступне: змішати смолу і затверджувач без грудочок в пропорції 2 до 1 відповідно. Завдання значно спрощується, якщо придбати вже готову суміш. Занадто багато полімеру заготовлювати для покриття не варто, так як орієнтовний час роботи з ним становить близько півгодини. Під час роботи суміш обов’язково потрібно перемішувати.

Наноситься полімерний шар за допомогою шпателя (зубчастого), а після прокочується валиком голчастого типу до утворення в’язкості матеріалу. Щоб наливна підлога з ефектом тривимірного зображення повністю висохла, потрібно приблизно 7 днів. Дуже важливо в цей час стежити за тим, щоб на покриття не потрапляли прямі сонячні промені.

3-D підлога у Львові :: Можливі проблеми

Досить часто при проведенні основних робіт по влаштуванню наливних підлог з тривимірним зображенням можуть утворюватися бульбашки внаслідок надмірної вологості самого підлогового покриття. Крім того, ця проблема може бути викликана недостатнім перемішуванням матеріалів — полімерних компонентів і недотриманням правильних пропорцій.

Рівень вологості декоративного покриття підлоги перевіряється досить просто — з використанням звичайної плівки з поліетилену розміром 1м × 1м. Її потрібно укласти на будь-яку ділянку бетону і щільно прикріпити за допомогою скотча. Заливка наливної підлоги з тривимірним зображенням проводиться, якщо після 3 днів колір ділянки буде відповідати решті бетонного покриття і плівка залишиться повністю сухою.

Що таке заливна 3Д підлога

3-д підлога Львів монтажТехнологію влаштування підлоги, що відповідає наливному покриттю, можна виконувати окремо. Заливні підлоги 3д у Львові — це точна аналогія полімерним наливним, що мають кілька шарів, одним з яких (передостаннім) є декоративне зображення в тривимірному форматі. Техніка заливки покриття вимагає ретельної підготовки бази і устрою основної картинки. Наступним кроком роботи є заливка маси з полімерів, яка і створює 3д враження. Для більшої міцності наноситься ще один полімерний шар.

Ці сучасні наливні стильні підлоги з тривимірним ефектом досить надійні і стійкі до різних негативних зовнішніх чинників, пов’язаних з механічним впливом. Якщо зробити всю роботу по влаштуванню правильно, то гарний зовнішній вигляд наливної підлоги збережеться протягом декількох десятків років без зміни покриття. Пошкодження на цій поверхні можуть бути викликані ударом дуже важкого предмета. В цьому випадку залишаться відколи на підлозі, однак, вони практично непомітні через якісне і яскраве зображення.

3Д підлога Львів :: Плюси і мінуси

Популярність наливних підлог обумовлена міцним, красивим покриттям, здатним витримати значні навантаження. Заливні підлоги 3d Львів залишаються у відмінному стані аж до 40 років експлуатації. Крім того, переваги цього покриття наступні:

  • стійкість покриття до впливу високих температур;
  • антистатичні властивості матеріалів;
  • простота в догляді;
  • можливість устрою наливної підлоги в будь-який житловій кімнаті завдяки широкому вибору дизайнерського оформлення — зображень або дрібних частинок природних матеріалів.

При виконанні покриття своїми руками можна значно заощадити на роботі професіоналів, але трудомісткість процесу ускладнює завдання, так як при недостатньо відповідальному підхіді до устрою наливних підлог, ефект може вийти далеким від бажаного.

3-D підлога Львів. Якісний монтаж за помірними цінами